В Україні чимало популярних ведучих, до яких прикута увага, але чи не найяскравішою є Виктория Батуи. Ця жінка приковує до себе увагу не лише яскравою зовнішністю, але й участю в великих проектах. Так в ЗМІ прокотилася інформація, що Вікторія стане учасницею масштабного проекту, старт якого має розпочатися найблищим часом. Декламується, що зміст проекту захопить усіх телеглядачів і є реальні прогнози, що передача поб’є існуючі рейтинги переглядів.

Участь відомої ведучої, яка приймала участь у веденні наймасштабнішої музичної премії Music Awards підкреслює рівень проекту і робить його ще більш очікуваним. Важливо зазначити, шо Вікторія Батуі відома не лише як ведуча, а й як актриса. У її фільмографії є поважні ролі, які засвідчують її талант та викликають схвальні відгуки критиків.

Батуі Вікторія – досвід роботи у кіноіндустрії

Якщо розпочинати за хронологією, то в 2012 році вийшла стрічка «Порох і дріб», де Вікторія грала майже себе – була телеведучою. В цьому фільмі Вікторія виглядала органічно та природньо. Багатьом запам’яталось незвичне ім’я героїні – Таніта.

В 2013 році Вікторія прийняла участь у зйомках фільму «Бомба», де одним з акторів був Андрій Панін. Ця стрічка демонструвала часи Ленінграду під час блокади, а ролі Рози, яку грала Батуі, була втіленням історії про військових шпигунів.

Новий віток кар’єри – М1

Гра в кіно була призупинена зростаючою популярністю Вікторії в якості телеведучої на музичному каналі M1. С початку вона вела ранкові ефіри, а після стала вести відому програму «Guten Morgen». З часом почалась трансляція проекту «Хроніки моди», який також збирав велику кількість переглядів. Серед значних програм та співпраць Вікторії необхідно виділити роботу на Новому каналі, де вона працювала з Володимиром Дантесом. В цілому перебування в колі музикантів та зірок шоу-бізнесу посприяло зростанню популярності самої Вікторії та лишило помітний слід на її професійному досвіті.

Діяльність поза камерами

Вікторія Батуі яскрава дівчина, яка приголомшує не лише вродою та професійними здібностями. Дуже незвично та приємно, що телеведуча має свою життєву позицію, яку активно відстоює та надає приклад іншим жінкам. 

Вікторія народилася в родині медиків на Запоріжжі. Виховання, вимогливі настанови батьків та прагнення до справедливості загартували характер та допомогли вирости чуйною людиною з потребою до участі в соціальному житті. Вікторія активно відстоює права протилежних статей, вимагає рівних можливостей та різних верств населення. Не дивно, що саме за її участі має розпочатися проект «Друге дихання», який продемонструє силу духу, прагнення до змін та можливість подолання кризи за будь-яких умов.