Accord 2018 – це 10-е покоління незмінно самого продаваного седана середнього розміру від Honda. Абсолютно новий з нуля, новий Accord побудований на новій платформі з більш низькою та широкою стійкою, легшою та жорсткішою цільною структурою; легше і складніше шасі; три передові нові силові агрегати, включаючи перші двигуни Accord з турбонаддувом, нову 10-ступінчасту автоматичну коробку передач і третє покоління гібридної технології Honda Intelligent Multi-Mode Drive (iMMD).

Нова гібридна трансмісія оснащена 2,0-літровим двигуном з циклом Аткінсона з покращеною тепловою ефективністю, яка тепер становить 40% (порівняно з 38,9% на Accord Hybrid 2017 року), що є найвищим показником серед усіх серійно випускаються двигунів Honda. Двигун працює в парі з двома електродвигунами, розробленими Honda – пропульсивним двигуном та генератором/стартером, які є першими у світі приводними двигунами, в яких використовуються постійні магніти, що не містять важких рідкісноземельних металів.

Як і раніше, двомоторна система Accord працює без використання звичайної автоматичної коробки.

Детальне управління енергоспоживанням для кожного компонента

Контролюється блоком управління потужністю (PCU), дозволяє цій системі найкраще використовувати як електродвигун, так і бензиновий двигун, забезпечуючи плавну та швидку роботу, забезпечуючи при цьому паливо вищого класу EPA. рейтинг економічності у класі гібридних седанів середнього розміру.

Щоб допомогти максимізувати ефективність на дорозі, Accord Hybrid плавно перемикається між трьома різними режимами руху:

  • EV Drive (100% електродвигун);
  • Гібридний привід (електродвигун і бензиновий двигун -двигун-генератор);
  • Engine Drive (бензиновий двигун), що використовує потужність від 4-циліндрового двигуна i-VTEC, що працює за циклом Аткінсона, та електродвигунів, щоб відповідати поточним умовам руху.

Робота приводу електромобіля

Електропривід EV Привід здійснюється при рушанні з місця, при невеликому русі та прискоренні, а також при гальмуванні. Бензиновий двигун вимкнений, коли i-MMD знаходиться в режимі EV Drive та від'єднаний від трансмісії для зменшення тертя.

Гібридний привід

Тільки електричний силовий двигун приводить у дію передні колеса, оскільки бензиновий двигун (від'єднаний від провідних коліс) приводить у дію двигун електрогенератора, який забезпечує живлення акумуляторної батареї. Це дозволяє комбінації газовий двигун - генераторний двигун доповнювати акумулятор, забезпечуючи додаткову електроенергію для пропульсивного двигуна або, як альтернатива, для зарядки акумулятора. У цьому вся типі роботи система працює як послідовний гібрид.

Робота приводу двигуна

При русі на середніх та високих швидкостях високоефективний бензиновий двигун i-VTEC з циклом Аткінсона забезпечує рух через блокуючу муфту великої потужності, яка ефективно з'єднує двигун генератора (завжди пов'язаний із двигуном) та електродвигун електроприводу.