Якщо Вам потрібен майстер по ремонту, знайти його можна в компанії «Добрий Ґазда». Студія займається ремонтом з 1998 року, виконує високоякісний дизайнерський ремонт квартир Львів, може запропонувати різні формати співпраці. Комплексний професійний підхід, якісні матеріали, які входять у вартість робіт, великий штат справжніх майстрів – не повний перелік переваг, якими відрізняється ця фірма від конкурентів на ринку.

Чому варто замовити роботи у професіоналів?

Коли Ви тільки починаєте шукати майстрів для ремонту квартири у Львові, варто розуміти, який саме результат Ви хочете отримати. Наприклад, для виконання невеликого обсягу робіт у рамках часткового ремонту, можна довірити справу приватним майстрам. У місті знайти майстра по ремонту не важко, але рівень його кваліфікації та майстерності буде невідомий. Якщо ж Ваша мета зробити квартиру у новобудові або на вторинному ринку комфортною для життя, сучасною та функціональною, такою, в якій будуть відображені всі Ваші побажання, краще звертатися до професіоналів.

Компанія «Добрий Ґазда» за 23 роки роботи сформувала штат спеціалістів, які знаються на:

  • Підборі матеріалів.
  • Розробці дизайн-проектів – зробити стильний дизайнерський ремонт квартир у Львові для них не проблема.
  • Технологіях виконання будівельних, внутрішніх ремонтних робіт, обробці поверхонь.
  • Монтажі електричних пристроїв та обладнання.

Якщо Вам потрібен майстер по ремонту з високою кваліфікацією, Ви знаєте куди звертатися. Ціна ремонту в компанії складається індивідуально, в середньому складає 5500 грн./м2 від площі квартири. Бонусом для тих, хто звернеться до спеціалістів також стане підписання договору на виконання ремонту з гарантією на роботи на 12 місяців.