Хочу сьогодні замовити щось смачненьке! Такі слова часто можна почути в сучасних родинах. Зараз дуже легко зробити стіл повним від смаколиків, не витрачаючи на це навіть декількох хвилин. Дуже часто люди замовляють страви японської кухні, серед яких найбільшою популярністю користуються суші та роли. Деякі люди надають перевагу споживанню суші у кав’ярні або ресторані. А деякі, навпаки, - дуже люблять приготувати японські «штучки» у себе вдома. Але в обох випадках є те, що обєднує в обох випадках – якісна сировина. Всім чудово відомо, що суші неможливо приготувати зі звичайного рису та риби, наприклад оселедця. Саме тому варто знайти відповідального постачальника, який пропонує сировину найвищої якості, а умови обслуговування та сервісу мають найвищий рівень.

Компанія «Food Festival»пропонує купити все для суші та не витрачати дорогоцінний час на пошуки.

Пропозиція «Food Festival» для любителів суші та кухарів-професіоналів, що їх готують, включає ідеальні за якістю позиції:

  • Морепродукти. Ця категорія включає форель, вугор, тунець, лосось. З цих компонентів варто приготувати, принаймні спробувати, - магуро, унагі, тай, сяке та хамачі.
  • Ікра. Найуживаніші види – масаго й тобіко. Доречі, масаго – це не якась рідка океанічна риба, це звичайна мойва, а тобіко – це єдина назва для ікри більш ніж 80-ти видів летючої риби.
  • Папір та листи норі. Кунжутний рисовий, соєвий та інші.
  • Рис та лапша – фунчоза, харусамі, удон. Використовуються для приготування овочевих та мясних супів, салатів та цікавих японських гарнірів.
  • Соуси, приправи, спеції, васабі – це ті японські «нотки», без яких страви не вийдуть такими яскравими та неповторними, як картини Кацусика Хокусай та

Чи вигідно купувати в «Food Festival»?

Цінова політика, згідно якої працює компанія, підійде не тільки домогосподарці, але принесе багато позитивних емоції та зекономить кошти для власників кавярень та ресторанів. Саме цьому продукти для суші від «Food Festival» користуються шаленим попитом серед найрізноманітніших замовників. Варто зазначити, що для покупців, які замовили продукцію на суму від 900 гривень, компанія підготувала цікавий та приємний сюрприз – безкоштовна доставка кур’єром в містах, де є філіали компанії: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький та Кривий Ріг.

«Food Festival» - самурайська впевненість, найвища якість та колосальна відповідальність за кожне замовлення.