Мрія кожної людини - це комфортна, естетична ванна кімната. Хоча в напруженому житті ви найчастіше потрапляєте у ванну кімнату, щоб коротко прийняти душ, але дайте собі можливість розслабитися, коли у вас є час і ви хочете це зробити.

Ванна кімната - одна з найвибагливіших кімнат. Влаштовуючи ванну кімнату, ви повинні пам’ятати про багато питань, щоб це був не тільки приємний, але й функціональний інтер’єр та якісна сантехніка. У ванній кімнаті повинно бути місце для сантехнічних приладів, які пропонує сайт https://zakruti.com.ua/smesiteli-dlya-vannoy і відповідна відстань між ними. Обов’язковою умовою комфортного користування ванною є мінімальна відстань між санітарними приладами та перед ними.

Які розміри раковини у ванній?

Раковина, на яку встановлюється двовентильний змішувач, повинна мати ширину 40-60 см і глибину 40 см (менші, наявні на ринку, призначені скоріше для туалетів - у них можна мити тільки руки, але чистити зуби буде проблематично). Передбачається, що для вільного користування умивальником вам знадобиться вільний простір 100 х 70 см перед ним. Раковина повинна бути перенесена на 20-30 см від ванни, душової кабіни, або інших елементів, що обмежують свободу пересування. Однак вона може безпосередньо прилягати до пристроїв розміром менше 80 см, оскільки вони не заважають її використанню.

Яка висота установки унітазу?

Унітаз зазвичай має ширину близько 40 см і довжину майже 55 см (чаша) + 15-20 см (стійка з підвісними чашами ) або 65-70 см (компактна). Залиште вільний простір 80 х 60 см перед чашею. Бічна сторона унітазу повинна бути не менше 20 см від стіни, душової кабіни, ванни або умивальника.

Скільки місця для ванни?

Звичайна ванна має ширину 70-80 см і довжину 160-180 см. Варто вибирати її довжину не тільки для кімнати, але і для кількості людей, які будуть її використовувати. Довга ванна не завжди краще - низька людина у занадто довгій ванні сповзе вниз і не зручно сидітиме. Щоб вільно користуватися ванною, вам знадобиться вільний простір 100 х 70 см на її довгій стороні. Варто розглянути кран для ванни з душем та не забути про підріз у кожусі ванни (місце для ніг), завдяки якому ви можете зручно стояти прямо біля нього.

Скільки місця для пральної машини?

Зазвичай пральна машина має розміри 60 х 60 см, є також більш дрібні - глибиною 35 см - і вужчі (зверху завантаження). Звичайно, є також моделі, які займають більше місця. Висота пральної машини зазвичай становить близько 85 см. Перед навантаженою спереду вам знадобиться простір приблизно 90 х 90 см, щоб відкрити двері та поставити велику миску. Людина, яка виймає білизну, також повинна там розміститися.