Дитяча гра виступає в якості ідеального варіанту не тільки для тренування логіки та пам’яті, але й навчає дитину досить швидко запам’ятовувати нову для неї інформацію, що призведе до досить швидкого розвитку. Серед різних видів ігор особливе місце займають картки. Саме вони допоможуть досить швидко та просто познайомити дитину із світом, який її оточує. Головне, що повинні зробити батьки, так це розвиток бажання вчитися та пізнавати нове, що притаманне кожній дитині з моменту появи на світ. У видавництві ранок книги купити є можливість у кожного потенційного клієнта, але також варто звернути увагу на спеціальні розвиваючі ігри.

Різновиди розвиваючих карток

Якщо є потреба придбати розвиваючі ігри дітям у вигляді карток, варто звернути увагу на наступні варіанти:

  • енциклопедичні –  вони містять зображення із малюнками тварин, рослин, музичних інструментів, професій тощо та яскраві підписи червоним кольором. Картки надаються дитині в тематичних наборах, наприклад, спочатку ми вивчаємо життя, потім овочі, транспорт;
  • навчальні –  картки для навчання рахунку та картки для навчання читання. Ви можете і повинні показувати дитині картки від самого народження. У цьому випадку випереджальне навчання стимулює розвиток різних відділів мозку, завдяки чому дитина розвивається в рази швидше, ніж його однолітки.

Навчальні картки виготовляються із щільного картону, а самі зображення цікаві і яскраві. Картки охоплюють усі можливі теми, корисні та цікаві для дітей різного віку: навчання читати та рахувати, знання навколишнього світу, рідна мова, математика для молодших школярів, картки для вивчення англійської мови.

Кожен набір карток для розвитку дитини містить маленьку шпаргалку для батьків. На ній можна знайти корисні рекомендації, з яких ви дізнаєтесь, як зробити заняття корисними та цікавими для дитини.

Ми за гармонійний розвиток дитини, і для цього ми намагалися зробити максимальну кількість тем для всіх віків.

1. Для дітей до року це великі об’єкти, однотонні та контрастні. Використовуються різні кольори.

2. Для дітей від 1 до 2 років. Картки навколишнього світу, дерев, листя, різних предметів, які є у нас вдома та на вулиці, для розвитку дрібної моторики.

3. Після 3 років складнішими завданнями є лабіринти, цифри та багато іншого.

4. Для 4 -х років –  розмальовки, букви, цифри, загадки тощо.

5. Для 5-6 років – приклади на рахунок, завдання на складання, малювання.

Не варто забувати про підлогові ігри дітям, які користуються великими попитом.