https://pogodnik.com

У Черкасах та області в майбутні дні жовтня збережеться більш холодна, ніж зазвичай, погода, відставання від кліматичної норми становитиме приблизно 3°. У гребені антициклону при проясненнях температура в найближчі дві неділі місцями по області може знижуватися до негативних значень. З неділі погода на місяць Черкаси почне визначатися сімейством циклонів з заходу. З ними будуть пов'язані дощі і посилення вітру, при цьому переважають значення температури істотно не зміняться.

У першу неділю жовтня буде хмарно з проясненнями, переважно без опадів, максимальна температура в Черкасах 10 ... 12 °, по області 8 ... 13 °, вітер північно-західний 5-10 м / с. У наступну неділю без опадів. Вночі в місті 3 ... 5 °, по області 0 ... 5 °, місцями заморозки до -2 °. Днем у Черкасах 11 ... 13 °, по області 8 ... 13 °. Вітер північний 3-8 м / с.

Прогноз погоди у другу половину жовтня: без опадів, вночі У Черкасах 0 ... 2 °, по області 0 ... 3 °, місцями заморозки до -4 °. Днем 11 ... 13 °, по області 9 ... 14 °. Вітер північно-східний 5-10 м / с. У кінці місяця вночі по області місцями невеликий дощ, в Черкасах 3 ... 5 °, по області 1 ... 6 °. Вдень невеликий дощ, по області місцями помірний, в місті 9 ... 11 °, по області 6 ... 11 °. Вітер північно-східний, східний 5-10 м / с, місцями пориви до 17 м / с.

прогноз на месяц

У теплому секторі циклону, який рухається по півночі європейської частини країни, в першу половину жовтня температура в Черкасах підніметься до теплих значень. Однак холодний атмосферний фронт підійде до регіону вже ввечері, слідом за ним почне поширюватися арктичне повітря. З середини місяця температура буде відставати від кліматичної норми на 3-4 °.

Місто Черкаси характеризується помірно-континентальним кліматом. Клімат міста характеризується частими перепадами температур. Зима помірно холодна, а літо досить спекотне. Варто відзначити, що температура повітря в зимовий час складає близько -7-10 ° C, найхолоднішим місяцем в році прийнято вважати лютий. Літо спекотне, середня температура повітря становить близько + 22 + 25 ° C (середні максимальні температури можуть доходити до позначки в + 28 ° C). Міські парки влітку завжди рясніють городянами і туристами. Прогноз погоди в Черкасах на жовтень 10 ° C (середнє значення температури за добу). Погода в Черкасах в жовтні очікується хорошою: вдень 17 ° C, вночі 8 ° C.

Прогноз погоди наданий сайтом Pogodnik. 

Pogodnik точно знає чого чекати від природи!