Купівля кухні на замовлення дає вам можливість обрати власноруч кольорову гаму, розташування меблів та побутової техніки, стиль, фурнітуру, матеріали тощо. Ваша нова кухня при цьому буде максимально зручною, виконаною з урахуванням розміру та особливостей приміщення, а також стильною. 

При вимірюванні розмірів кожного складника майбутньої кухні важливо не помилитись. Тож, що слід враховувати при обчислені стільниці?

Що знадобиться для обчислення?

Перше, що слід виміряти – це довжина поверхні. Найпростіший варіант – це коли стільниця займає простір від стіни до стіни. В такому випадку можна навіть використати техпаспорт приміщення (якщо не робилось перепланування, або не встановлювались гіпсокартонові конструкції або інші матеріали). Або ж за допомогою рулетки необхідно виміряти цю відстань. Якщо на стільниці буде вбудована побутова техніка, треба заміряти її довжину зверху та відняти від загальної довжини.

Глибина стільниці зазвичай не менша ніж 40 см. У випадку, коли на поверхні не буде вбудованої техніки, ви можете обрати будь-яку глибину. Якщо ж такі елементи є – треба відштовхуватись від їх параметрів.

Якщо кухня кутова та стільниця з одного кута стикується з іншою, від довжини однієї стільниці слід відняти ширину іншої. Зазвичай вона складає 60 сантиметрів.

 Розмір стільниці, яка не примикає до стіни обирають виходячи з власних вподобань та розмірів приміщення.

Також важливим моментом є рівність стін, до яких примикає стільниця. Для того, щоб переконатись що кути становлять рівно 90 градусів, необхідно виміряти довжину від стіни до стіни в місці, де стільниця буде примикати до фартуха та довжину в місці, де стільниця має закінчуватись. Якщо стіни рівні, ця довжина буде однаковою.

На що ще треба звернути увагу?

Якщо вам потрібна кухня на замовлення в Києві і ви розмірковуєте над стільницею, треба вирішити з якого матеріалу вона буде виконана. Це може бути акрилова стільниця, або стільниця з кварциту, або на основі ДСП. В залежності від обраного матеріалу може змінюватись і товщина самої стільниці. Якщо стільниці з ДСП або деревини зазвичай мають товщину 27-38 мм, то виготовлені з акрилу або каменю стільниці тонші, бо міцніші. В деяких випадках вам може знадобитись кромка для стільниці, кількість якої теж треба обчислити.

Обирати матеріал слід виходячи з бажаного зовнішнього вигляду кухні, характеристик матеріалу та вашого бюджету. Треба врахувати, чи буде саме така стільниця вписуватись в загальну картинку кухні, який колір треба обрати, щоб все було гармонійно. Розмір стільниці також має значення, адже великі глибокі стільниці можуть перенавантажувати загальне враження від кухні. 

На сайті e-mebel.net.ua вказана ціна погонного метра в кухні під замовлення, але якщо ви бажаєте дізнатись повну точну вартість обраного варіанту, або щось змінити і перерахувати, протягом 30 хвилин ви можете отримати прорахунок на Вайбер за номером (068)-942-62-88. 

Для зручного користування відвідувачів сайту «E-mebel» є розширена навігація за категоріями. Таким чином, знайти бажаний варіант значно легше.

При виникненні будь-яких питань можна звертатись за номерами телефону (066)-308-99-67, (063)-247-07-85, (068)-942-62-88 або до менеджера на сайті. 

Окрім безпосередньо кухні з усіма складниками, також на e-mebel.net.ua можна замовити і побутову техніку, м’які меблі, столи та стільці та скінали для кухні за доступними цінами. Це є також зручним, адже ви отримаєте повністю готову до використання кухню з усім необхідним.