За 13 років свого існування компанія VitoTorelli створила сотні модних шкіряних сумок, рюкзаків, гаманців та аксесуарів із натуральної шкіри для жінок і чоловіків. Окрім цього, вона виготовляє молодіжні моделі з якісної тканини, які швидко стають трендами сезону. Над розроблянням нових унікальних аксесуарів постійно працюють не лише вітчизняні, а й італійській та іспанські дизайнери. 

Сумки VitoTorelli підходять і для створення романтичних образів на різноманітні урочисті події, і для повсякденного використання. Вони якісні, зручні, мають декілька відділень та/або кишень, а також зазвичай комплектуються плечовим ременем, довжину якого можна регулювати. 

Усі виробничі площі компанії розташовано в м. Харкові, де менеджери дуже ретельно стежать за якістю готової продукції. Звідси замовлення «Новою поштою» швидко доставляють у різні куточки України.

5 причин замовити сумки й аксесуари VitoTorelli : 

 

  1. Моделі виготовляють із натуральної шкіри високої якості, тому вони роками зберігають вишуканий зовнішній вигляд.

  2. На вироби преміум-класу встановлюють виключно італійську фурнітуру.

  3. Вартість будь-якої сумки можна розбити на частини та сплатити протягом 2–3 місяців. У такому разі покупець не переплачує жодної копійки.

  4. На всі шви, клейові з’єднання, а також фурнітуру виробник дає гарантію — 100 днів. 

  5. Періодично компанія оголошує розпродажі, під час яких окремі моделі можна придбати зі знижкою до 20%. Стежити за ними буде зручніше, якщо оформити підписку на сторінки VitoTorelli в соцмережах.

Вибір аксесуарів на сайті компанії дуже великий. Та ще й кожну сумку представлено щонайменше у двох-трьох кольорах. Моделі обов’язково мають докладний опис, де зазначаються їхні розміри, а також те, чи вміщують вони документи формату А4, що важливо для ділових людей.

На сайті є окремий розділ, де зібрано шкіряні сумки й рюкзаки для ноутбуків. Ця вкладка буде корисною для тих, хто часто буває у відрядженні, а також для тих, хто любить багато подорожувати, маючи при собі девайс. 

Усі онлайн-замовлення, здійснені на сайті компанії VitoTorelli, менеджери комплектують кожного робочого дня й одразу надсилають клієнтам. Доставляння по Україні триває від одного до трьох днів.

Підтримуйте вітчизняного виробника — купуйте сумки VitoTorelli преміальної якості!