Бітрікс24 - це не тільки інструмент управління проектами. Платформа пропонує повну систему для адміністрування компанії разом з CRM, контакт-центром або можливістю створення сайтів. Його сильні сторони - велика функціональність в безкоштовній версії - не тільки в галузі управління проектами. Крім того, тут вбудована торгова площадка дозволяє вам розширюватися за рахунок додатків. Дзвінкі онлайн дають можливість для розвитку бізнесу без витрат. Переходьте на сайт: https://www.bitrix24.ua/articles/call_online.php, і ознайомтеся з перевагами онлайн дзвінків в Бітрікс24. Телефонія Бітрікс24 дозволяє запозичувати місцеві телефонні номери, створювати додаткові номери співробітників, налаштовувати чергу і переадресацію дзвінків і багато іншого.

Основні переваги інтернет-телефонії:

  • Щоб зателефонуваті через інтернет з «Бітрікс24», обладнання не потрібно.
  • Бітрікс24 об'єднує всі канали зв'язку з клієнтами в єдину панель, яка називається контакт-центром. Що дозволяє легко відстежувати всі взаємодії з клієнтами і збирати корисні маркетингові дані. Створіть власний колл-центр з інтелектуальної маршрутизацією і відстеженням дзвінків. Дзвінки можна записувати і додавати в операції в CRM. Вхідні дзвінки переадресовуються представнику, відповідального за дану угоду.
  • За допомогою «Бітрікс24», ви не пропустите жодного дзвінка. Навіть якщо менеджера немає на місці, дзвінок буде здійснено через інтернет на мобільний телефон співробітника.
  • Якщо ви використовуєте соціальні мережі, дзвінки онлайн піднімуть комунікацію з командою на абсолютно новий рівень. Використовуйте стандартні параметри або створіть власний набір правил для управління, перенаправлення і поширення чатів клієнтів серед членів команди.

Дзвінкі онлайн у Бітрікс24- ідеальне рішення для спілкування!