Робота таксистом у компанії «Болт» гарантує достойний заробіток. Сервіс має стабільний попит серед пасажирів завдяки європейському рівню обслуговування. Для водіїв компанія також створила дуже комфортні умови праці. Такий підхід дав можливість «Болт» за короткий час стати лідером на ринку пасажирських перевезень. Кожна поїздка застрахована на мільйон гривень, причому ні з водія, ні з пасажира ніяких додаткових коштів за цей сервіс не стягується.

Як стати частиною успішної команди

Компанія запрошує до співпраці водіїв із власним авто, випущеними не раніше 2000 року. Машина повинна бути технічно справною, без дефектів покриття. Кількість дверей – не менше, ніж чотири. Кандидат подає заявку на сайті сервісу разом зі скан-копіями наступних документів:

  • паспорта;
  • прав міжнародного зразка;
  • страхового поліса;
  • техпаспорта на машину.

Додаткова перевага для кандидата – хороше знання міста й володіння іноземною мовою.

Наступний крок – особиста співбесіда в офісі Bolt у Луцьку https://ua.bolt-ua.com/luck. Після її успішного проходження водію залишається пройти експрес-навчання для освоєння принципів роботи сервісу. Для роботи з системою потрібно завантажити на телефон програму Bolt Driver. Після реєстрації таксист може розпочинати працювати.

На яких умовах відбувається співпраця

Партнери «Болт» самостійно формують графік роботи, що дозволяє їм виходити на лінію та припиняти обслуговування пасажирів у зручний час. За необхідності водій може зробити перерву посеред дня для вирішення особистих питань або взяти вихідний. При цьому йому не треба погоджувати свої дії з керівництвом.

Важливий плюс – відсутність плану. Таксист самостійно обирає прийнятний рівень навантаження, деякі партнери працюють повний робочий день, тоді як інші присвячують обслуговуванню пасажирів лише кілька годин на добу. Такий підхід дає можливість поєднувати відразу кілька видів діяльності.

Водночас сервіс заохочує активних водіїв шляхом надання додаткових бонусів партнерам, які впродовж визначеного періоду здійснили певну кількість поїздок.

Водії «Болт» заробляють більше, ніж їхні колеги з інших компаній завдяки підвищеному (на 8%) тарифу на послуги. Ще одна перевага полягає у грамотній системі розподілу замовлень, яка ґрунтується на територіальному принципі: система передає заявку таксисту, що знаходиться в безпосередній близькості від клієнта. Це зручно всім: водій економить час та пальне, пасажиру не доводиться довго чекати авто.

Ще одна «фішка» Bolt – пікові коефіцієнти, які нараховуються за виконання поїздок у період «пік» і погану погоду. Підвищені тарифи також застосовуються в тому разі, якщо водію потрібно їхати завантаженими транспортом магістралями. Використання пікових коефіцієнтів суттєво підвищує заробіток без необхідності збільшення робочого навантаження.

До послуг партнерів «Болт» – служба підтримки, спеціалісти якої працюють в цілодобовому режимі. Компанія надає партнерам компенсацію витрат на заміну пробитого колеса. Серед додаткових преференцій – знижки на пальне та комплектуючі.

Скільки складає зарплата

Дохід водія залежить від його активності. Зарплата партнера, який працює цілий день та використовує додаткові можливості заробітку, становить до 40 тисяч гривень у місяць. Компанія створила для партнерів умови для отримання пасивного доходу. Для цього потрібно сприяти популяризації бренду серед потенційних клієнтів шляхом використання рекламних банерів і наклейок. Розмір пасивного прибутку сягає до 12 тисяч гривень на місяць.

Додаткове джерело доходу – чайові від клієнтів за добросовісне виконання службових обов’язків. На ці кошти не нараховуються комісійні, які в Луцьку становляться 12%. Важливий момент! Відрахування проводяться лише в разі виконання замовлення. Якщо клієнт відмовився від поїздки, комісійні не нараховуються.

Виплата зарплати проводиться раз на тиждень на картку партнера. Таксист може ознайомитися з величиною заробітку в особистому кабінеті.