Працевлаштування в Польщі – чудова можливість змінити звичне оточення та заробити гроші. Зазвичай, вибір вакансій буде залежати не лише від бажань пошукувачів, а й від пори року. Як відомо, влітку асортимент пропозицій значно ширший. Взимку робота на свіжому повітрі (будівництво, сільськогосподарські роботи) припиняється. Але тим, кому цікава робота в Польщі на зиму, завжди можна найти актуальні вакансії в Варшаві та інших містах. Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» має інформацію та відгуки про працевлаштування в зимовий період на сайті https://andriym.com/vacancies/poland/winter.

Переваги роботи взимку

Поширеним видом праці для заробітчан в Польщі вважається аграрна галузь. Але вона актуальна лише в період весна-літо- початок осені. Не всі можуть поїхати влітку, тому шукають легальний заробіток за кордоном в холодний період, в теплому приміщенні. Поляки охоче винаймають робітників з України і навіть згодні їх навчати, якщо того потребує вакансія. Працевлаштування в Польщі на зиму має свої переваги і особливості.

Доступні вакансії:

  1. Склади. Тут можна працювати протягом всього року, але взимку свої плюси: тепле приміщення, широкий вибір вакансій в різних містах з великою кількістю товарів, добрі житлові умови, регулярна оплата праці, можливість навчання, наприклад водієм, або оператором машин. Постійно необхідні працівники до складів з побутовою хімією, автозапчастин, будівельних матеріалів, продуктів харчування, одягу, техніки. Таких підприємств багато в різних містах, є така робота у Варшаві українцям. Серед найбільш популярних склади DHL, Auchan, Raben та інші. Напрями діяльності – прийом товарів або збирання продукції, сортування, фасування.
  2. На підприємствах відомих корпорацій Nestle, Ikea, Panasonic, LG, заводах і фабриках. Тут є можливість отримати посаду за спеціальністю – кулінар, кондитер, електронник, або без досвіду – збиральник деталей на конвеєрі, фасувальник, пакувальник. Перевагами є добрі умови праці, безкоштовне житло, підвіз до підприємства, харчування.
  3. Будівельна сфера. Хоча взимку роботи менше, вона є. Плюсом можна вважати той факт, що ці зимові сезонні вакансії в Польщі пропонуються в приміщенні: зварювальники, токарі, сантехніки, електрики потрібні завжди. Тут висока оплата праці, та гарні умови.
  4. Готелі, ресторани та сфера туризму працюють і зимовий період. Польща – курортна держава, має розвинену мережу гірськолижних курортів – Закопане, Карпач, Бялка- Татшанска, Висла та інші. Тому там завжди потрібні: працівники ресепшн, бармени, офіціанти, прибиральниці, покоївки. Є певні особливості, тому що в готелях високого класу потрібен персонал із знанням мов, є обмеження за віком (до 45 років). Така робота в Польщі має і переваги: безкоштовне проживання в готелі, харчування, можливість користуватися інфраструктурою, зарплата та чайові. Сайт Марисюка ознайомить з актуальною інформацією про роботу взимку https://andriym.com/vacancies/poland
  5. Праця в теплицях, на фермах, виробництвах сиру, комплексах по переробці м’яса, риби. Також надають житло, їжу, спецодяг.

При плануванні роботи за кордоном взимку, вакансії слід шукати заздалегідь.

Працевлаштування в столиці Польщі

Багато тих, хто їде працювати в РП, намагаються попасти до столиці, вважаючи що там вищі зарплати, рівень життя, більший вибір посад, розваги. Робота в Варшаві – це відповідально, іноді важко, своя специфіка. Місця вільні лише ті, які не цікаві місцевим мешканцям.

Агенція Марисюка допоможе з працевлаштуванням у Варшаві всім бажаючим https://andriym.com/vacancies/poland/warsaw. Щоб отримати актуальну вакансію слід володіти польською та іншими мовами, мати сертифікат про кваліфікацію, підтверджений в державі. Робота у столиці Польщі потребує чіткого розуміння рівня проживання (оренди житла, розваги) і планування витрат. Тому працевлаштування можна поділити на два напрями: висококваліфікаційні професії та робітничі посади. Якщо ви не знаєте, як шукати роботу у Варшаві, краще звернутися до агенції з праці.