На отримання документів для оформлення кредиту в банку може піти кілька днів. Якщо потрібно швидко взяти онлайн позику, тоді зручніше звернутися в мікрофінансову організацію. Щоб заощадити час на пошуку компаній та їх вивченні, варто скористатися системою індивідуального підбору програм кредитування.

Де отримати гроші в позику терміново без довідок та поручителів

Фінансові компанії дають можливість взяти онлайн позику без підтвердження платоспроможності. Позичальникові не потрібно надавати довідки про доходи та склад сім'ї, приводити поручителів, залишати в заставу цінне майно.

На сервісі https://groshman.com.ua зібрані кращі кредитні установи, які пропонують отримати гроші в позику терміново. Пропозиції підбираються згідно з поточним фінансовим станом й кредитною історією позичальника, запитуваною сумою та термінами, вимогами з боку компанії. Такий підбір дає можливість оформити кредит з максимальною ймовірністю схвалення.

Творці сервісу подбали про безпеку клієнтів. Перед додаванням в систему кожна компанія проходить ретельну перевірку, в тому числі на дотримання стандартів збереження персональних даних та наявність юридичної інформації у відкритому доступі. На самому сервісі використовується технологія шифрування з'єднань для безпечної передачі інформації.

Користуватися індивідуальним підбором програм кредитування можна безкоштовно, отримуючи заявки від компаній з ймовірністю схвалення до 92%. Якщо оплатити послуги системи в розмірі 50 грн, тоді вдасться одразу отримувати підтверджені пропозиції.

Як отримати позику по паспорту за 15 хвилин

У фінансових компаніях при першому зверненні можна отримати гроші в позику терміново на суму 7 000 гривень, при наступних – до 30 000 грн й більше, в залежності від конкретної фінустанови. На погашення платежів дається від 7 до 30 днів, але є можливість продовжити терміни виплат. Ставка на перший кредит становить 0.9% на добу.

Щоб отримати гроші в позику терміново, позичальник повинен відповідати таким вимогам:

  • громадянство – Україна;

  • вік – від 18 до 65-75 років;

  • документи – паспорт та ідентифікаційний код;

  • контакти – мобільний телефон та електронна пошта;

  • активна карта будь-якого українського банку.

Щоб взяти онлайн позику, перейдіть на сервіс Groshman, створіть особистий кабінет, заповніть анкету та прив'яжіть банківську карту. Потім перейдіть на сторінку подачі заявки, вкажіть необхідну суму й терміни користування позиковими коштами. Система підбере пропозиції з максимальною ймовірністю схвалення, а вам залишиться підписати електронний кредитний договір та отримати гроші.

На розгляд заявки потрібно всього 15 хвилин, але реєстрація, заповнення анкети та прив'язка карти відніме ще 10-15 хвилин. Ми рекомендуємо прямо зараз перейти на сервіс Groshman та пройти ці етапи. Коли знадобиться екстрена фінансова допомога, ви зможете зайти в особистий кабінет, надіслати запит, вибрати кредитора та отримати гроші в позику терміново.