Металеві ангари - це швидкобудівні споруди, які використовуються в якості альтернативи монолітним будівлям. Поряд з високою швидкістю зведення будівель зменшуються терміни на узгодження об'єкта, і скорочуються витрати на закупівлю будівельних матеріалів. Компанія Салді Метал виробляє та встановлює конструкції, призначені для розведення худоби, зберігання сільськогосподарської продукції, в якості складських приміщень та захисту обладнання від несприятливих кліматичних умов і крадіжок.

metallokonstruktsiia

Характеристики швидкобудівних ангарів

Металеві ангари уявляють собою відокремлену будівлю, яка виготовляється за попередньо узгодженим проектом. При його розробці враховуються такі показники:

  • Призначення. Детально розглядаються умови експлуатації
  • Розміри
  • Необхідність проведення електрики, освітлення, опалення

Щоб в приміщення потрапляло сонячне світло, в ангарах проектуються віконні прорізи. Для забезпечення безпеки крім головного входу монтується запасний (пожежний) вихід.

Для інформації! Якщо приміщення призначене для постійної експлуатації додатково може заливатися фундамент. Монтаж основи не є обов'язковою умовою будівництва.

Види швибкобудівних ангарів від виробника

Продукція виробництва компанії Салді Сервіс, а саме, металеві конструкції поділяються на кілька груп:

  • Арочні. Полегшена модель, яка не потребує монтажу опор для рівномірного розподілу навантаження. Закріплюється в грунті без заливки фундаменту. Переважно використовується як склади де зберігається сільськогосподарська продукція. Мінус - низька несуча здатність

arochna-metalokonstruktsiia

  • Каркасно-тентові. Являє собою металевий каркас, обтягнутий щільним захисним тентом. Відмінна риса - секційна будова (як конструктор). Плюси - мобільність, простота монтажу, можливість багаторазової експлуатації. Мінус - неможливість прокладки теплоізоляційного шару. При необхідності проводиться автономне опалення. Популярні для проведення сезонних заходів

karkasno-tentova-metalokonstruktsii

  • Рамні. Відрізняється підвищеною стійкістю до несприятливих погодних умов і механічних пошкоджень. Витримує підвищене експлуатаційне навантаження. Завдяки можливості проведення систем освітлення та опалення використовується цілий рік

ramna-metallokonstruktsiia

Швидкобудівні ангари - оптимальний варіант швидкого зведення будівлі, незалежно від призначення. На відміну від монолітних споруд зведення можливо відразу після узгодження проекту.