Співпраця з агенцією нерухомості приносить багато переваг як при продажу, купівлі, так і при оренді квартири. Пропозицією Благовіст https://blagovist.ua/uk/rent можуть скористатися власники квартир, що здають їх в оренду, та орендарі. Завданням агенції є не тільки пошук найкращих пропозицій та підбір підрядників, а й забезпечення безпеки транзакцій та підготовка формальностей. 

Чи варто співпрацювати з агенцією нерухомості?

Оренда квартири передбачає багато зобов’язань перед її власником. Вони повинні бути включені у відповідний договір оренди та сформульовані таким чином, щоб не піддавати жодну зі сторін юридичним небезпекам. Це те, що має забезпечити надійна агенція нерухомості, готуючи договір.

Співпраця з агенцією нерухомості Благовіст приносить багато відчутних переваг. Перш за все це економить час. Агенція має розгалужену базу даних пропозицій про оренду, що дозволяє швидко знайти квартиру, яка відповідатиме очікуванням орендаря. Благовіст пропонує безліч квартир в оренду в найкращих місцях. Агенція також виступає посередником у купівлі-продажу квартир та будинків, ділянок та інвестиційних площ.

Підготовка та підписання контракту

Співпрацюючи з агенцією нерухомості Благовіст, орендар квартири здобуває, перш за все, відчуття захищеності та переконання у тому, що всі формальності виконані відповідно до чинного законодавства. Агент відповідає за підготовку договору оренди та забезпечення належного його підписання. До цього Благовіст:

  • займається перевіркою відповідності усіх даних;

  • запобігає виникненню будь-яких юридичних дефектів у контракті.

Завдяки присутності агента орендар отримує відчуття впевненості, що він захищений від можливих нечесних дій власника приміщення. У разі виникнення таких обставин він може розраховувати на втручання бюро нерухомості.

Знання потреб клієнта - це спосіб швидко зняти квартиру

Досвідчена агенція нерухомості Благовіст:

  • чудово розуміє потреби клієнтів;

  • може запропонувати найкращу пропозицію, яка відповідатиме вимогам орендаря.

Крім того, агенція перевіряє всі квартири з точки зору технічного стану, обладнання, меблів, а іноді і району. Це дозволяє уникнути багатьох незручних ситуацій та непорозумінь. Додатковою перевагою є гарантія того, що орендодавець усуне несправності або замінить зношені побутові прилади. За потреби агенція здійснює посередницьку діяльність у суперечках.

Нарешті, варто додати, що агенти з нерухомості - це досвідчені фахівці, які здатні ідеально домовитись як про умови контракту, так і про ціну оренди. Ось чому варто вирішити співпрацювати з Благовіст та повністю йому довіритись при пошуку пропозицій оренди квартир.