Лазерна епіляція Львів

На календарі вже літо, а стовпчик термометра – ще показує весну. Проте це не привід відкладати процедури краси. Адже літня спека прийде, як завжди раптово, тож потрібно бути готовою одягнутися в купальник.

Проблема зайвого волосся на тілі бентежить жінок вже не одно століття. Ще в Стародавньому світі представниці прекрасної статі придумували безліч речей, аби забути про волосся. Довгі роки бритва була кращою подружкою жінки, проте сьогодні існують різноманітні інноваційні косметологічні процедури, що дозволять позбавитися від зовнішньої вади швидко та ефективно. Лазерна епіляція в IDERMIC успішно розв'язує проблему зайвої рослинності на тілі. При чому для цього не потрібно терпіти неприємні наслідки на кшталт лущення, або появи чорних крапок чи врослих волосків. Після лазерної епіляції не буває й роздратування шкіри.

Як працює лазерна епіляція?

Сучасні апарати дозволяють проводити процедуру з максимальним комфортом. В сучасній клініці естетичної медицини та косметології нового покоління IDERMIC працює лише сучасний професійний апарат Candela Pro-U. До того ж лазерна епіляція підходить практично для всіх типів шкіри. Проте є обмеження щодо кольору волосся.

Під час лазерної епіляції енергія світла впливає на пігмент кольору волосся меланін. Волоски нагріваються і під дією температури цибулина волосся поступово руйнується. Отже, для того, аби лазерна епіляція принесла бажаний результат у волоссі має бути достатньо меланіну. Через це для блондинок та власниць світлого волосся така процедура є марною. Не підійде лазерна епіляція і для сивого волосся.

Для всіх інших жінок лазерна епіляція Львів є безпечною та комфортною процедурою. З її допомогою можна позбавитися небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла, навіть в носі або у вухах.

Для отримання бажаного результату слід в середньому пройти від шести до десяти, іноді навіть 12 сеансів лазерної епіляції. Слід також пам’ятати, що жоден майстер не може зі 100% точністю під час першого сеансу сказати, скільки потрібно процедур.

Трихолог Львів

Коли потрібно звертатися до трихолога

Постійні стресові ситуації, несприятлива екологічна ситуація, незбалансоване харчування не додають здоров’я. Страждає і волосся. А гарне, блискуче волосся мріє мати кожна жінка. Тож у деяких випадках без допомоги трихолога не обійтись.

Адже проблеми з волоссям може бути проявом серйозних патологій організму. Тож досвідчений трихолог Львів володіє знаннями з основ гастроентерології, ендокринології, імунології тощо. Завдяки сучасним технологіям та аналізам лікар швидко визначить яка є проблема. Для проведення цифрової трихоскопії в клініці IDERMIC використовують надсучасний апарат Fotofinder. За його допомогою трихолог досконально вивчає стан та склад волосся, може правильно оцінити стан волосяних фолікулів, а також визначити які аномалії спіткали волосся.