Щоб створений веб-сайт займав високе місце в Google, і в той самий час на нього часто натискали й, отже, на нього заходили потенційні клієнти, необхідно правильно його позиціювати. Що для цього потрібно? Звичайно, кінцевий ефект складається з безлічі елементів — коду веб-сайту, його дизайну, швидкості завантаження або навіть графіки. Однак ключову роль грає контент, особливо той, який оптимізований для SEO і, отже, має правильно підібрані ключові слова.

Створення записів для потреб веб-сайтів і для підтримки позиціювання — це не що інше, як SEO-копірайтинг. Знайте, якщо ви вирішите замовити якісний SEO копірайтинг, то ці тексти будуть мати велике значення, оскільки їх унікальність та якість дозволяють домогтися значної переваги перед конкурентами. Але як створити правильний SEO-текст?

Що таке SEO-копірайтинг?

SEO-копірайтинг - це не що інше, як комбінація SEO, тобто різних методів, необхідних для оптимізації пошукової системи Google і копірайтингу, тобто створення текстів, необхідних для позиціювання веб-сайту. SEO-копірайтер, завдяки відповідним навичкам, пише тексти, які «відповідають» результатам пошуку в веб-браузері.

Тема тексту SEO (заголовок)

Тема повідомлення (зазвичай виражається заголовком H1) з точки зору SEO повинен містити найбільш важливі ключові слова, що впливають на позиціювання. Це особливо важливо, тому що веб-роботи вважають фрази, включені в цей розділ, найбільш важливими. Більш переважно помістити їх в заголовок. Чим вище "h" (H1 - найвищий, потім H2, H3, H4 і т.д.), тим сильніше Google отримує "сильнішу" ознаку важливості даного заголовка. Слід пам'ятати (хоча на цей рахунок існує безліч шкіл і теорій), що одна підсторінка повинна містити тільки один заголовок H1.

Що повинна містити стаття з точки зору SEO?

При створенні будь-якого SEO-тексту пам'ятайте, що його зміст має бути унікальним і мати цінність для одержувачів. Після введення Google нових правил (по суті, американський гігант час від часу вносить у свої алгоритми незначні та серйозні зміни), що впливають на результати пошуку, унікальність контенту грає в цьому випадку особливу роль. Чому це так важливо? Копійовані тексти розглядаються як спам. Більш того, вони впливають на результати пошуку протилежним чином. Текст для SEO повинен бути написаний правильно з точки зору стилістики, граматики й орфографії та повинен містити ключові слова. Наприклад, завітавши сайт агентства інтернет маркетингу msystem.com.ua/ua/ ви можете замовити SEO-тексти для комерційних та інформаційних сторінок.

Вибір ключового слова

Правильно підібрані ключові слова — половина успіху в SEO-копірайтингу. Вони грають важливу роль в створенні структури веб-сайту, контенту, меню, а також в процесі отримання позиційних посилань. Дотримання цих методів SEO збільшує ваші шанси на високе місце в результатах пошуку. Однак пам'ятайте, що є й інші чинники ранжирування, які беруть до уваги роботи Google.

Інтернет-користувачі дуже часто не читають тексти, а лише нашвидку переглядають їх у пошуках потрібної інформації. Завдяки форматуванню тексту користувач отримує чіткий і візуально привабливий контент, який спонукає його відвідати сайт.