Профнастил відрізняється невисокою ціною і приголомшливими експлуатаційними властивостями. Цей легкий матеріал часто використовують для будівництва огорож. Він не вимагає догляду і добре виглядає. Його легко встановити і очистити. На сайті https://master-metala.kiev.ua/uk/parkani-z-profnastilu/ ви можете легко і швидко купити огорожі для своєї ділянки з установкою.

Переваги профнастилу

При всій ретельності створення красивого житлового простору на відкритому повітрі заміна застарілої огорожі в вашому домі часто може виявитися в списку «коли-небудь». Але хіба система, що обрамляє ваше житло, не заслуговує уваги? Використання сучасних компонентів відкриває широкі дизайнерські можливості.

Цей зовнішній компонент служить не тільки заходом безпеки, але і конструктивним елементом, який може підвищити привабливість ділянки. Все, що вам потрібно, — це трохи уяви і відповідний матеріал, щоб створити продуманий кордон.

Металеве загородження знову набирає популярність. Колись жорсткий і важкий в установці метал був замінений на легко регульовані, практично не потребуючі обслуговування рішення. Він дозволяє економічно привнести чисті лінії і висококласну естетику в традиційні і сучасні будинки. Висота і колір профнастилу можуть бути різними.

Перед тим, як замовляти профільований лист, необхідно провести заміри і розрахувати необхідну кількість. Це допоможе заощадити і швидко закінчити будівництво. Ви не будете в ситуації, коли листи закінчилися, а частина паркану ще не добудована.

Зроби сам або найми професіонала?

Якщо ви досвідчений домашній майстер, збірка і установка паркану можливі без виклику майстрів. Вам доведеться викопувати ями для стовпів і заливати бетон. Виклик будівельників прискорить процес, проте трохи підвищить вартість огорожі.

Для монтажу потрібен інструмент і кілька людей. Важко поодинці вирівнювати опори і заливати їх бетоном. Щоб секції стояли рівно, знадобиться чітко виставити їх по будівельному рівню. Все це вимагає певного досвіду.

У порівнянні з дерев'яною огорожею він не вимагає особливого догляду. Подряпини на сталі необхідно покрити фарбою, щоб приховати дефекти. Метал можна оцинкувати. Оцинкований метал практично не іржавіє, тому навіть потрапляння вологи на подряпини не становить серйозної загрози.

Огородження з профнастилу служать 20 і більше років. Метал легко витримує атмосферні явища. Його використання дає гнучкість. У разі руйнування частини секцій можна замінити 1 або 2 листа, не чіпаючи решту конструкції.

Де замовити паркан з профнастилу в Києві?

Компанія «Майстер металу» пропонує різні типи загороджень для приватних домогосподарств і комерційних організацій. У нас ви зможете купити рішення з профлиста. Доставка і установка — недорого. Щоб отримати консультацію або оформити замовлення, зателефонуйте нам за телефонами (044) 536 58 97, (067) 507 01 97. Ми пропонуємо різні матеріали для будівництва і обов'язково запропонуємо вам краще рішення.