Дерево - один з найкрасивіших матеріалів для внутрішньої обробки, тому так часто з'являється в дизайнах інтер'єру. Наприклад, сьогодні дуже популярна для підлоги та стін плитка під дерево, вона дешевше натурального матеріалу і більш зносостійка. Так чи варто вибирати таке рішення?

Переваги плитки під дерево

Останнім часом плитка під дерево призначалася тільки для ванних кімнат або кухні. Однак часи змінюються, і сучасні тенденції декору дозволяють використовувати її в самих різних приміщеннях. Крім того, плитка Porcelanosa OXFORD NATURAL підходить для обробки стін, особливо з огляду на її якості:

1. Ця плитка відмінно імітує поверхню дерева та має високу водостійкість, що не характерно для натурального матеріалу. Зносостійкість кераміки дозволяє використовувати її в коридорах і ванних кімнатах. Для обробки території, прилеглої до камінів, не можна використовувати натуральне дерево через його горючість, а плитка для цих цілей ідеально підходить.

2. Моделей таких покриттів існує величезна безліч, що дозволяє підібрати варіант для будь-якого інтер'єру. Зовнішній вигляд плитки дозволяє вдало поєднувати її з іншими видами обробки. Вона також може використовуватися в приміщеннях зі спеціальними вимогами. Звичайно, перше, що спадає на думку, - це ванна, туалет і кухня. Всі ці кімнати мають спільну рису - підвищену вологість, яка не дозволяє використовувати для обробки натуральне дерево. Однак у випадку з керамічними покриттями ця проблема відразу знімається, оскільки плитка відмінно переносить прямий контакт з водою.

3. Асортимент цих матеріалів набагато ширше, ніж у традиційного дерева, обробити можна не тільки стіни у ванній або в зоні готування. Дуже гарно виглядатиме плитка під дерево на одній з основних стін кухні, а душова зона, оформлена візерунком, що імітує дерево, виглядає дуже оригінально і незвично.

Якщо ви хочете довгий час насолоджуватися своїм стильно оформленим простором, будучи впевненим, що його оформлення не буде коштувати вам багато часу і грошей, плитка під дерево, яку можна придбати тут - https://alfa-deluxe.com/ - один з кращих матеріалів, доступних на ринку. Використовуючи цей матеріал, ви можете бути впевнені, що довго не будете думати про ремонт. Основна особливість, яка відрізняє керамограніт, - це низьке водопоглинання, що призводить до мінімальної схильності до утворення плям і простоти утримання в чистоті. Крім того, керамограніт практично повністю стійкий до появи цвілі або грибка, що стає його додатковою перевагою, наприклад, для алергіків.