Створення і доповнення програми лояльності з боку адміністрації клубу Лавина є відмінною можливість для підтримки новачків і постійних гравців клубу. Адміністрація постійно проводить акції та турніри, проводить різноманітні змагання, а також пропонує цікаві формати бонусів з нормальними умовами відіграшу. Більшість подарунків надаються в індивідуальному порядку, але попередньо необхідно виконати найпростіші умови і вимоги керівництва.

Фріспіни як особливий вид заохочення

Безкоштовні обертання видаються гравцям для того, щоб вони могли протестувати і проаналізувати слоти, заробити свої перші гроші і насолодитися реальним ігровим процесом. Кожне чергове обертання може стати тим єдиним, яке принесе чималий рівень доходу. Отримання бонусу в казино Лавина полягає в трьох діях:

  • реєстрація на сайті;
  • підтвердження аккаунта через пошту;
  • активація подарунка;
  • відіграш бонусу.

Найперший і головний видається бонус надається в форматі 100% від суми депозиту від 100 до 5000 гривень. Активація подарунка доступна виключно по промокодом. Його можна отримати тільки в операторів служби підтримки. Бонус видається в індивідуальному порядку. Тільки після цього видається другий подарунок у вигляді безкоштовних обертань. Він також активується вручну і видається операторами. Можна отримати 77 фриспинов за регистрацию без депозита в форматі другого поповнення. Гравці отримують чудову можливість оформити додаткові гроші, отримуючи особливі привілеї.

Переваги безкоштовних прокручувань

Додаткові обертання ніколи не будуть зайвими. Гравці можуть використовувати «безкоштовні» гроші, хоча отримують реальні виграші. Також вони отримують доступ до вивчення автоматів, інтерфейсу і власної стратегії. Можна з легкістю перевірити віддачу слота і підготувати хоча б найменшу тактику дій для подальших ігрових сесій. Гроші після відіграшу можна витрачати на будь-які цілі.