Чи буде боляче? Як багато часу це займе? Коли я повернусь на роботу? Я впевнений, що я відповідаю на операцію? Якщо питання, пов’язані з лазерною корекцією зору, все ще заважають вам записатися на зустріч, ми за хвилину дамо вам усі відповіді, які вам потрібні ...

Чи безпечна лазерна корекція зору?

Так! Процедури лазерної корекції зору пов’язані з низьким ризиком ускладнень і вважаються найбезпечнішими хірургічними методами корекції короткозорості, далекозорості та астигматизму. Більше того, це одна з найбільш часто виконуваних процедур у світі.

Чи болить лазерна корекція зору?

Ні, це один із міфів, що циркулюють! Ваші очі будуть пронумеровані потужними краплями, які діють негайно. У перші дні після процедури ви можете відчувати незначний дискомфорт, набряк повік, сльозотеча, відчуття стороннього тіла в оці, чутливість до світла або коливання гостроти зору.

Які побічні ефекти можуть виникнути після операції з лазерної корекції зору?

Як і будь-яка інша процедура, лазерна корекція зору несе певний ризик ускладнень. Однак він відносно низький - ускладнення відзначаються лише у 2-3%. лікування. До найпоширеніших недуг, які можна відчути, належать: печіння та сльозотеча в очах або тимчасова відсутність повної гостроти зору. Лікування також може викликати відчуття т.зв. сухість очей, ефект серпанку і зниження якості зору після настання темряви.

Чи можна лікування повторити у разі недостатньої корекції?

У переважній більшості випадків лікування призводить до повного усунення дефекту, а його результати є постійними - вони не потребують виправлень або повторень. Якщо, однак, це неможливо з медичних причин, це може бути пов'язано з необхідністю провести додаткову процедуру, яка вже проводиться без додаткової оплати.

Чи існує виняток з L4 після процедури виправлення?

Процедури лазерної корекції зору безболісні і не передбачають великих змін у структурі ока. Тому період відновлення короткий, і ви можете відносно швидко повернутися до роботи чи щоденних обов’язків. Тим не менше, ваші очі повинні бути відпочилими, і варто взяти лікарняний лист на кілька днів після процедури.

Який час відновлення для повного фокусу після операції?

Повна стабілізація зору після операції з лазерної корекції зору займає від одного до декількох місяців. Під час одужання регулярні огляди слід проводити за встановленим графіком. Однак коливання гостроти зору можуть виникати до 12 місяців після процедури.

Які протипоказання до операції з лазерної корекції зору?

Хороша новина полягає в тому, що переважна більшість пацієнтів мають право на процедуру. Процедура не проводиться дітям та підліткам віком до 18 років, і не існує верхньої вікової межі. Однак межею є розмір дефекту та можливі медичні протипоказання: нестабільний дефект зору, вагітність та годування груддю, патологічні зміни на рогівці, дегенерація жовтої плями (ВМД), катаракта, глаукома, розлади сітківки, пов’язані з діабетом, аутоімунні захворювання або важкі алергії . Важливо, що всі пацієнти перед операцією з лазерної корекції зору проходять кваліфікаційні обстеження, під час яких проводяться детальні вимірювання, щоб виключити інші супутні захворювання, які можуть вплинути на успіх процедури.

Лазерна корекція зору видаляє дефекти назавжди?

Процедура лазерної корекції зору виконується один раз, і дефект не слід поновлювати. Якщо у вас був або був дуже великий дефект, то через кілька-кілька років регресія може (але не повинна бути) до однієї діоптрії. Чи усуває лазерна корекція зору основні дефекти? Так, хірургія лазерної корекції зору коригує далекозорість до +6,0 діоптрій, короткозорість до -10,0 діоптрій та астигматизм до 5,0 діоптрій. Більше того, завдяки використанню новітніх технологій (лікування Clearvu®), можливо також виправити пресбіопію, яка з’являється після 40 років.

Як швидко я можу сісти за кермо після лікування?

Все залежить від вашої гостроти зору. Зазвичай перед керуванням автомобілем доводиться чекати кілька днів - після лікування зір буде розмитим, можлива також світлобоязнь. Якщо у вас були серйозні порушення зору, деякі світлові ефекти після сутінків також можуть турбувати вас у початковий період загоєння - ореоли, світіння, сильніші спалахи. Тому варто бути обережним.