Електронні ресурси, які прийнято називати тепер Електронними дошками оголошень, стали з'являтися з появою і поширенням Інтернету. Завдання і цілі подібних сайтів цілком можна порівняти з завданнями і цілями звичайних рекламних газет або побутових дощок оголошень. Дошка оголошень є тим майданчиком, на якій ви зможете розміщувати будь-які оголошення, аналогічні паперовим оголошеннях, звичним нам. І дошка оголошень безкоштовна у Черкасах винятком не є.

Тут раді допомогти людям завжди в продажу або вигідному придбанні, оренді або обміні, в знятті або здачі будь-якого товару, що цікавить Вас. Тут розміщення оголошень здійснюється на безкоштовній основі, тому свого покупця, потрібну Вам послугу або товар Ви знайдете з максимальною доступністю і легкістю. Необхідне оголошення легко відшукати дасть можливість зручний пошуковий рядок, що не тільки дозволить вам дать объявление о продаже квартиры але зробити будь-яку угоду, наприклад, з нерухомістю:

обміняти нерухомість;

продати нерухомість за кордоном;

продати будь-яке приміщення;

продати гараж або стоянку;

продати землю;

продати будинок або дачу;

продати квартиру;

продати кімнату;

орендувати будівлю для відпочинку;

орендувати будь-яке приміщення;

орендувати гараж або стоянку;

орендувати землю;

орендувати будинок або дачу;

орендувати квартиру;

орендувати кімнату і т.д.

Електронний ресурс, крім того щоб сдать в аренду комнату, квартиру в Украине, дозволить подати або знайти кожне оголошення, пов'язане з красою і модою (одягом, аксесуарами, взуттям; подарунками, годинниками, сувенірами; парфумерією, засобами для догляду, косметикою і т.д.); дитячим світом (дитячим транспортом, дитячими колясками, дитячим одягом, дитячими автокріслами, дитячим взуттям і т.д.); будинком і садом, рослинами і садівництвом, меблями, будівництвом, інструментами та ремонтом, тваринами (кошами або кошенятами, собаками або цуценятами, птахами або гризунами). Все, що пов'язано з відпочинком, спортом або хобі (велосипедами, фітнесом і атлетикою, лижами, сноубордами і товарами для гімнастики, святами та концертами), а також іншої будь-якої областю людської життєдіяльності.