Польська компанія Polcar є одним з найбільших фірм-постачальників автозапчастин на території Європи та України зокрема. Компанія постачає автозапчастини більш, ніж від 300 виробників з усього світу, а каталог полкар налічує більше 800 тис. найменувань продукції. Polcar експортує такі запчастини як: фари, захист під двигун, системи охолодження та теплообміну, бампера, капоти, крила, панелі та інші деталі кузова.

Офіційним представником Polcar в Україні є інтернет-магазин автозапчастин оптом та в роздріб WestPart. На сайті магазину westpart.ua можна переглянути polcar онлайн каталог та легко замовити необхідну деталь. Для зручності клієнтів на сайті розміщений асортимент автозапчастин з цінами, характеристикою, поточною наявністю та фотографіями товару.

Унікальні переваги автозапчастин від Polcar:

  • Polcar не пропонує автозапчастини, які виробляються на одному конвеєрі і відрізняються лише упаковкою. Запчастини продаються в заводських пакуваннях — це головна відмінність польського дистриб'ютора;

  • Усі polcar запчастини є сертифікованими за міжнародним стандартом ISO;

  • Основна спеціалізація — сфера кузовних запчастин для ремонту після аварії та пов'язані з ними групи товарів;

  • Надійна компанія аналогових деталей, яка дорожить своєю репутацією. Відгуки автолюбителів свідчать про те, що автозапчастини Polcar складно відрізнити від оригіналу, самі вироби служать довго, без жодних нарікань;

  • Polcar дає можливість кожному клієнту зробити правильний та свідомий вибір потрібної деталі, включаючи такий критерій як співвідношення ціна-якість-вік автомобіля. 

Як Polcar підкорив серця українських автомобілістів?

Компанія зарекомендувала себе як надійний та якісний постачальник, який пропонує відмінні товари різної цінової категорії. Надійність запчастини, яка доставляється ретельно перевіряється. А швидкість доставки потрібної запчастини забезпечується шляхом створення представників в різних країнах.

Говорячи про якість продукції під іменем Polcar неможливо не згадати про те, що фірма володіє власною системою позначення продукції, представленої в каталогах, відповідно до Єдиної Системи Інформування про призначення Запчастин. Найкращі запчастини від полкар мають в маркуванні букви O, Q, PC та PJ або PJB. Маркування буквами ZJ і Z відповідно вказують на аналоги високої якості та середньої якості за низькими цінами. 

Практично кожен водій в захваті, коли отримує заповітну аналогову запчастину зі складу Polcar. У більшості випадків запчастини ідеально стають на свої місця. До того ж, нова деталь завжди краще старої запчастини, яка уже відпрацювала свій термін експлуатації. Магазин автозапчастин WestPart надає автолюбителям можливість купувати якісні оригінальні запчастини для авто в постачальника Polcar в Україні за вигідними цінами для оптових клієнтів. Звертаючись до магазину WestPart, Ви можете бути впевненими у їхньому досвіді з підбору запчастин на будь-яке авто. 

З WestPart у Вас більше не буде труднощів із купівлею необхідних запчастин!