Напевно багатьох любителів сучасних засобів пересування цікавить вельми актуальне питання - як купити електросамокат в Україні з ідеальним співвідношенням ціна/якість? На сьогоднішній день ринки просто переповнені подібними апаратами і з кожним днем, робити вибір все важче.

Сьогодні навіть недосвідченій людині стає зрозуміло, що майже вся техніка подібного роду для нашої країни виробляється в КНР. Щоб дізнатися звідки ввезений товар, варто запросити оригінал сертифіката про його походження у продавця.

Пробіг електросамоката на одному заряді

До даного показника потрібно поставитися з особливою уважністю. Скільки проїде електросамокат з дисплеєм на одній зарядці, залежить від багатьох чинників: маса наїзника і самого транспортного засобу, потужність електроагрегату, в ролі якого може виступати як класичне виконання, так і мотор-колесо, кількість прискорень за одиницю часу, ємність і якість акумуляторної батареї, рівень тиску повітря в шинах, місцевий рельєф, швидкість руху, температура повітря. Сума певних чинників може скоротити пробіг навіть наполовину!

Якщо ви бажаєте придбати гідний електросамокат, то у такому разі вам варто ознайомитися пропозицією інтернет-магазину kugoo-ua.com! Тут вам допоможуть вибрати та купити хороший електросамокат для поїздок по вулицям вашого міста!

Розрахунок пробігу на одній зарядці

Якщо брати для обчислень усереднене значення, то «дорослий» самокат на електротязі обладнаний мотор-колесом і Li-Ion АКБ, використовує 10-13 Wh на один кілометр пробігу. Ділимо потужність накопичувача спершу на десять, а потім на тринадцять і у нас вийде усереднена дистанція на прийнятній швидкості.

Виріб на свинцево-кислотній основі перевіряють за масою. Для таких систем створюються спеціальні таблиці ємнісних, вагових і габаритних стандартів.

Перед тим як купити жаданий самокат kugoo x1 на електричній тязі, розрахуйте хоча б приблизно, через скільки кілометрів ви доїдете на ньому до найближчого місця зарядки. Таким чином, ви зможете заощадити гроші на покупку невиправдано потужного акумулятора.

Тип акумуляторної батареї для електросамоката

Від типу накопичувача мають пряму залежність кілька важливих характеристик: маса, пробіг, а також можливість експлуатації в певних температурних діапазонах. Раніше лідерами ринку були свинцево-кислотні батареї, зараз же стан справ докорінно змінилося і на сьогоднішній день практично всі моделі електросамокатів обладнуються Li-Ion.