Кожному з  нас добре знайомі маленькі жовтенькі зернятка, які за різних умов приготування може стати солоденьким попкорном для кінотеатру, складовою смачного салату або навіть смачною їжею для свійських тварин. Що це? Звісно, кукурудза. Саме ця сільськогосподарська культура заслужено називається королевою полів. Багато хто з нас навіть не уявляє, що для отримання цього жовтого смаколика потрібно зробити чимало, а найголовніше – придбати якісне насіння кукурудзи Піонер, яке можна придбати в інтернет-магазині «LNZweb».

Чи можливо з «Піонером» досягти високих врожаїв?

Кукурудза – культура, що потребує особливого підходу до організації кожного етапу робіт. Багато уваги слід приділити живленню грунту, та забезпечення достатнього рівня його щільності. З урахуванням особливостей насіння «Pioneer», важливо підібрати правильні добрива та засоби захисту від шкідників. Найбільше для кукурудзяних посівів підходять такі мінеральні компоненти:

  • азот забезпечує розвиток та прискорює ріст, не порушуючи при цьому природних процесів;
  • фосфор допомагає розвиватися кореневій системі;
  • калій застосовується задля збільшенні біологічної маси кукурудзи;
  • сірка, залізо та магній підтримують процеси фотосинтезу та підтримують належну швидкість росту.

Що ще потрібно робити для отримання врожаю потрібної якості?

  • оптимальний рівень кислотності грунту. Цей показник «відповідає» за транспортування корисних речовин до рослини, що сприяють її росту;
  • вапно, що збільшує рівень PH грунту та гіпсового розчину для насичення кальцієм;
  • добра структура грунту, бо кукурудза «любить», коли грунт пухкий та мякий;
  • оптимальний контроль за бурянами та рівнем вологи при першому закладанні зерна.

Як замовити насіння Pioneer?

Щоб отримати якісне та оригінальне зерно, потрібно пройти нескладну реєстрацію на сайті lnzweb.com, додати товар до корзини та вказати контактний номер телефону. Через деякий час менеджер звяжеться із замовником для уточнення деталей замовлення. Оплату можна здійснити на банківську карту, післяплатою або банківським переказом. Доставка здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта», а також можна забрати товар із магазину самостійно. Якщо комплектація замовлення не така, як вказано в рахунку, то можна здійснити повернення, спираючись на норми законодавства України про Захист прав споживачів.

Кукурудза Pioneer – золотий врожай, що стане невід’ємною складовою успіху.