Курорт Трускавець щорічно відвідує кілька тисяч туристів з європейських країн. Бальнеологічна зона відома своїми унікальними мінеральними водами, різноманітністю красивих місць, чистотою природи та розвиненою інфраструктурою. На території курортної зони нараховуються десятки комплексів, які надають оздоровчі послуги. До числа недорогих і престижних відносяться санаторії «Кришталевий палац» і «Лісова пісня», що розташовані в мальовничих місцях міста.

«Кришталевий палац» - величне місце для відпочинку сім'єю

Центральна частина міста вважається найбільш жвавою та цікавою для туристів, що прибули на курорт вперше. Тож не дивно, що багато хто віддає перевагу готелям, які знаходяться саме тут. «Кришталевий палац» в Трускавці є одним з найпопулярніших місць для сімейного відпочинку.

Санаторно-курортний комплекс складається з 4 спальних корпусів, їдальні, медичного центру та будівлі адміністрації, але головна особливість комплексу - величезна зелена територія. На 12га лісопаркової зони туристи можуть прогулюватися вранці, ходити на пробіжки, гуляти з дітьми чи просто насолоджуватися рідкісною красою природи.

Номерний фонд

Для комфортного відпочинку пропонується 175 номерів категорій «Стандарт», «Покращений стандарт», «Напівлюкс», «Люкс» та «VIP». В апартаментах є все необхідне для проживання сім'єю або компанією: меблі, приладдя, техніка та посуд. Більшість номерів оснащені відкритими балконами з видом на парк або внутрішнє подвір’я. Найпрестижнішим є корпус №3, який являє собою сучасний двоповерховий котедж. VIP корпус віддалений від інших корпусів та оточений зеленню лісу. Подивитися, як виглядає «Кришталевий палац» в м. Трускавець, ви зможете на офіційному сайті компанії Карпати Круїз.

Ціни

Вартість путівки в Трускавець залежить від категорії номера та кількості людей, що проживають в ньому. Мінімальний тариф в «Лісової пісні» складає 840 грн на добу з людини. Незалежно від номера, сезонності та інших факторів в базовий тариф входитимуть: проживання, харчування, консультація лікаря, користування басейном і тренажерним залом. Про розцінки і тарифні плани зможуть розповісти менеджери туристичної фірми.

«Лісова пісня» - затишне містечко для відновлення сил

Якщо Вас цікавить спокійне проведення часу в колі сім'ї або друзів, розгляньте санаторій «Лісова пісня» в м. Трускавець. Світла багатоповерхівка розташовується в тихій зоні курорту, в оточенні лісового масиву.

Апартаменти

Номерний фонд комплексу включає 148 апартаментів класу «Стандарт», «Люкс» і «Напівлюкс». Для проживання великими сім'ями або декількома компаніями пропонуються суміжні номери категорії «Коннект», розділені лише одними дверима.

Варто відзначити, що практично всі номери готелю оснащені електроплитами, інвентарем і посудом, тому гості можуть самостійно приготувати собі їжу. Але це зовсім необов'язково, адже на території комплексу знаходиться світла і простора їдальня, де подають смачні національні страви.

Ціни

Не зважаючи на відмінну укомплектованість і високий рівень обслуговування, ціни санаторію «Лісова пісня» є порівняно низькими. Величезною перевагою буде й те, що більшість послуг включені в базовий тариф. Гості можуть користуватися місцевим СПА-центром, відвідувати заняття в плавальному басейні, ходити на йогу чи лікувальну фізкультуру. Мінімальна вартість проживання в санаторії - 1080 грн на добу з людини.