Знайти банери в Інтернеті дуже просто. Вони є майже на кожній сторінці. Це все ще дуже популярна форма реклами, хоча існує вже майже 30 років. Однак веб-банер також може бути стримуючим фактором при неправильному використанні. То які плюси та мінуси банерів? Чи варто ними користуватися? Які є розміри та формати банерів?

Що таке веб-банер?

Звичайно, кожен із вас бачив їх не раз. Веб-банери з’являються майже на кожній сторінці. Це зображення, яке після натискання на нього переадресує на веб-сайт рекламодавця. Зазвичай банери - це чітке кольорове фото, що розповідає про акції та заохочує купувати товари. Рекламна компанія MixDigital пристосовується до одержувача, завдяки чому банери вигідні для компаній.

Переваги веб-банерів

Веб-банер має багато переваг. Його можна адаптувати до одержувача та розмістити на порталах, якими він користується. Якщо це актуально, банер може змусити одержувача натиснути на нього, перейти на ваш сайт і здійснити покупку.

Банери привертають увагу - якщо вони естетичні та розбірливі, потенційний клієнт, ймовірно їх запам'ятає.

Крім того, створення такого банера не є складним і займає порівняно мало часу, порівнявши його, наприклад, з відеорекламою. Його формат означає, що банер можна знайти майже на будь-якому веб-сайті, що не завжди можливо, якщо реклама має іншу форму.  Його гнучкість, придатність, читабельність та персоналізація можуть зробити веб-банер однією з найефективніших форм реклами.

Веб-банер — недоліки

По-перше, банерів стільки, що користувачі Інтернету перестають їх помічати. Вони навіть не уявляють, що бачили рекламу даного магазину, навіть якщо банер займав багато місця на веб-сайті. 

Крім того, банер може бути занадто нав'язливим, кричущим і відлякувати своєю естетикою. В такому випадку потенційні клієнти також неохоче натискають на нього. Кількість також має значення - чим більше банерів на сайті, тим гірше. 

Ефективний веб-банер

Як виглядає ефективний веб-банер MixDigital:

  • надає лише найважливішу інформацію,

  • естетично - у ньому не надто багато кольорів. Найкраще, коли вони не кричущі. Варто зробити ставку на приглушені кольори. 

  • на ньому є видима кнопка із закликом до дії, яка спонукає вас натиснути;

  • розташований у ненав’язливому місці, відповідає змісту та тематиці веб-сайту.

Цікавим рішенням може стати інтерактивність - смішний GIF, коротка анімація, яка приверне увагу. Користувач може не звертати уваги на статичний банер.

Банер є хорошим рекламним рішенням. Він не вимагає багато роботи і є дуже ефективним маркетинговим кроком протягом багатьох років. Однак варто пам’ятати, що не всі банери змусять спонукати клієнта діяти. Тому їх створення слід ретельно продумати і доручити професіоналам MixDigital.