Високі стандарти роботи, стабільна праця та прагнення до більшого компанії ТОВ «Полетехніка» було гідно оцінено Національним бізнес-рейтингом України. За результатами діяльності у минулому році ПОЛЕТЕХНІКА шостий рік поспіль стає «Лідером галузі» (з 2013 р.).Цього року компанія отримала винагороду одразу у двох номінаціях:

1 місце у ТОП-45 у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» в Україні;

1 місце у ТОП-50 у номінації «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг» в Україні.

Рейтинг укладено за підсумками діяльності 1 206 902 підприємств України.

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співробітництва успішних організацій – Союзу НБР. Підприємства групують за КВЕД, розмірами і географією діяльності. Методологія рейтингової оцінки науково обґрунтована та базується на принципах незалежності та прозорості. Всі компанії опиняються у рівних умовах, тож зіставлення результатів роботи виявляє реальних лідерів.

ПОЛЕТЕХНІКА – провідне підприємство галузі

Національна компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» вже не вперше займає провідні позиції у світових агрорейтингах, але визнання на національному рівні є найважливішим, адже вся діяльність компанії спрямована на розвиток і модернізацію українського аграрного сектору. «ПОЛЕТЕХНІКА» пропонує комплексні рішення для ефективного виробництва і надає фінансову підтримку вітчизняним виробникам.

Сьогодні компанія розвивається у багатьох напрямках:

1. Продаж сільськогосподарської техніки, агротехнологій найвищого ґатунку. «ПОЛЕТЕХНІКА» пропонує найсучасніші економічні продуктивні машини та пристрої таких провідних брендів, як Horsh, New Holland, Zaffrani, Merlo, Stara, Salford, Syngenta та інші.

2. Сервіс та запчастини. Компанія одночасно обслуговує понад 5000 господарств України. «ПОЛЕТЕХНІКА» має власні майстерні європейського рівня та найбільший склад запчастин в країні, асортимент понад 50 000 одиниць, що робить можливою цілодобову оперативну професійну допомогу аграріям у будь-якому куточку України.

3. Агротехнології. Компанія реалізує по всій країні посівний матеріал, засоби захисту рослин, мінеральні добрива, мікродобрива. Це сертифікована продукція брендів, визнаних на світовому рівні: Yara, Roundup Power, Syngenta, BASF, Limagrain, Агротехносоюз. Продукція проходить експертизу кожні 4 місяці відповідно до чинного законодавства України.

4. Реалізація найсучасніших технологій на українських полях. Системи точного землеробства Trimble AG, які дозволяють підтримувати виробництво в будь-якому місці у будь-який час. Цей напрямок є одним з найбільш швидкозростаючих у світі. «ПОЛЕТЕХНІКА» займає 1 місце у Європі з реалізації цієї системи.

5. Новинки 2021. Особливо слід зупинитися на сівалках нового модельного ряду Horsch Maestro SV та SX. Дані сівалки мають наступні характеристики:

  • Робоча швидкість до 15 км / год з дозатором AirSpeed
  • Бункер ємкістю для насіння (2 000 л) і добрив (6000л-7000л)
  • Точна розстановка насіння на швидкості до 15 км / год
  • Ідеальні умови при укладанні насіння – AutoForce.
  • Автоматичне регулювання тиску на сошник, до 350 кг на секцію.
  • Центральний бункер великого обсягу - найвища продуктивність без простою на завантаження.
  • Просте налаштування висівного модуля під будь-яку культуру.
  • Точний посів ріпаку за нульовою технологією - 100% отримання сходів.

Сівалка точного висіву Horsch Maestro SV - Вершина еволюції точного висіву

Важливою новиною є поява на ринку України нових обприскувачів New Holland Defensor 3500НС зі збільшеним кліренсом до 173см, що дає ще більше можливостей для обробки на пізніх фазах розвитку рослин.Інноваційна, але вже випробувана система IntelliSpray™ яка гарантовано контролює швидкісний діапазон, та забезпечує витримку норми.Контроль краплі на робочих швидкостях до 30км/год! Самохідний обприскувач Horsch Leeb VL залишився унікальним та помножив власні можливості. Головна перевага – можливість стабільно працювати з висотою обробки рослин 30 см від поверхні. Завдяки унікальній системі Boom Control з окремим модулем і розташуванням форсунок кожні 25 см. Перемикання між системою форсунок забезпечує дотримання норми та ідеальної краплі в широкому швидкісному діапазоні з робочою швидкістю до 32км/год. Бак 6000 кубів із кліренсом 2 м - теж унікальні для України.

З любов’ю, компанія