Дітям цікаво бавитись в сюжетні ігри, наслідуючи дорослих, вправлятись в комунікації, розвивати уяву, тому на окрему увагу заслуговує дитяча кухня. Маленький шеф-кухар буде в захваті від реалістичних міні-копій справжніх кухонь, де є не тільки набори їжі, але і імітація звуків води, варіння та смаження.

Вибрати ігрову кухню, означає зважати на різні фактори:

  • Де ви збираєтеся поставити ігрову кухню

Вам потрібне місце для розміщення комплексу. Якщо у вас обмежений простір, портативна кухня буде хорошим вибором. Якщо у вас велика ігрова кімната, то тоді ви можете сміливо вибирати суттєво більшу дитячу кухню - ваша дитина точно буде в захопленні.

  • Безпека

Дитяча кухня повинна відповідати стандартам безпеки, без гострих країв та дрібних деталей.

  • Ціна

Існує великий вибір найрізноманітніших моделей, в залежності від бренду, оснащення та функціоналу.
Найкращі ігрові кухні

Дитяча кухня - це центр творчості, який дає дітям інструменти - або, скажімо так, посуд - для розширення уяви, роботи над співпрацею, розширення словникового запасу та розвитку дрібної моторики (ручки, дверцята духовки, чаші для змішування.

Маленькі кухарі будуть зайняті наслідуванням дорослих, готуватимуть всілякі страви та будуть придумувати сценарії для сюжетних ігор. Якби тільки діти могли так захопитися вживанням броколі в реальному житті.Спочатку ваш малюк може бути цілком задоволений, просто стукаючи каструлі та бавлячись з продуктовими наборами. Через кілька років це вже буде гра в ресторан зі своїми друзями. Більшість кухонь рекомендовані для віку від 3-х років, але однорічні та дворічні діти люблять бавитися з братами та сестрами.

Завжди можна додати щось нове: фрукти та овочі, каструлі та сковорідки, набори для кексів, набори для приготування сендвічів тощо.

Це інтерактивний спосіб навчити дітей правил приготування їжі, підрахунку, кольорів та багато іншого.Дитяча кухня KidKraft Uptown вирізняється вишуканим сучасним дизайном, це міні-версія справжньої кухні. Є безліч продуманих деталей, які подобаються дітям, а також деякі ключові відмінності: є посудомийна машина та великий холодильник, який насправді схожий на реальний холодильник (плюс окрема морозильна камера).

Купити дитячу кухню ви можете в інтернет магазині Mybuy24 https://www.mybuy24.net/ua/ де допоможуть з вибором, порекомендують найкращу модель відповідно до ваших потреб.