ціна пластикового вікнаПри обробці будинку або в процесі капітального ремонту нам потрібно подбати про одне з найважливіших рішень — вибір віконних столярних виробів. На ринку представлені різні типи вікон, які розрізняються в основному матеріалом, з якого вони виготовлені. Найпопулярніші вікна — пластикові, дерев'яні та алюмінієві. Перші дуже популярні з-за невисокої ціни. Однак це далеко не всі переваги пластикових вікон.

Пластикові вікна — це міцність і стійкість за невисокою ціною

Основним фактором, що робить пластикові вікна найбільш популярним серед інвесторів, це ціна пластикового вікна серед інших. У порівнянні з дерев'яними та алюмінієвими вікнами вироби з ПВХ набагато дешевше, тому їх може купити більше. Однак слід зазначити, що, не вважаючи на меншу ціну, за якістю вони не поступаються іншим продуктам. Пластикові вікна відрізняються перш за все хорошою стійкістю до погодних умов. Вони знаходяться в хорошому стані при впливі морозу, високих температур, сильного вітру, дощу, снігу і сонячної радіації. Ще одна перевага вікон ПВХ — негорючість. Крім того, такі вікна не знебарвлюються, а їх поверхня стає гладкою навіть через кілька років.

Пластикові вікна, які можна знайти в асортименті, компанії Okna-GarantPlus, також відрізняються тим, що профілі, з яких вони зроблені легкі та довговічні. При нормальному використанні механічно пошкодити їх практично неможливо. Крім того, пластикові вікна зазвичай стійкі до впливу різних хімікатів. Слід підкреслити, що в порівнянні з дерев'яними вікнами вони краще справляються з впливом вологи та води. Тому вони не коробляться і не є хорошим середовищем для утворення грибка і цвілі.

Пластикові віконні рами — це тепло та економія

Вікна ПВХ також відрізняються хорошими параметрами з точки зору енергоефективності. В даний час виробники вікон використовують різні пакети і профілі скління, що складаються з безлічі камер. Завдяки цьому їх параметри теплоізоляції знаходяться на дуже хорошому рівні. Варто відзначити, що вікна з трьома склами відрізняються найнижчим коефіцієнтом теплопередачі, хоча вікна з двома склами також дають задовільні результати. Тому установка пластикових вікон — гарне рішення, якщо ми хочемо підтримувати оптимальну температуру всередині будівлі, і при цьому не хочемо переплачувати за опалення.

Пластикові вікна і їх зовнішній вигляд

Безсумнівна перевага пластикових вікон в тому, що за ними легко доглядати. Чистити їх можна тільки тканиною і відповідними засобами для чищення. Крім того, вікна цього типу не вимагають особливого догляду, який ми повинні враховувати при виборі, наприклад, дерев'яних вікон. Зовнішній вигляд пластикових вікон теж говорить сам за себе. Вони доступні в багатьох різних кольорах, тому ми легко можемо підібрати їх до будь-якого інтер'єру. В даний час можна купити пластикові вікна, які, наприклад, світлі всередині і темні зовні. Якщо нам потрібні міцні, добротні, енергоощадні та красиві вікна, то варто обирати пластикові моделі.

Крім того, купуючи вікна, зверніть увагу на їх посилення. Елементи підсилення, якими оснащені вікна ПВХ, гарантують жорсткість, міцність і стійкість вікна. Усередині кожної рами і стулки є сталева секція. Вона може бути різної товщини і форми. Найкращими вважаються самі товсті і закриті — чотиригранні.