Меблі не тільки роблять наше життя комфортним, але й прикрашають будинок. Обираючи певний стиль, розмір, колір ми створюємо неповторну домівку, до якої приємно повертатися щодня. Якщо ви хочете обрати якісні меблі на свій смак, заходьте до інтернет-магазину «Брістоль». До ваших послуг великий асортимент та сервіс на вищому рівні.

Найбільший асортимент меблів для вашого дому

У «Брістоль» ви можете купити меблі для будь-якої кімнати будинку, а також для офісу. Всі товари розподілені на певні розділи:

  • для спальні;
  • для вітальні;
  • для дитячої;
  • для офісу;
  • для передпокою;
  • для кухні.

В окремий розділ винесені «столи та стільці».

Великою популярністю користується розділ «Акції». Тут представлені товари з різних категорій з непоганими знижками.

Неважливо хочете ви придбати двоспальне ліжко, або комод, великий модульний диван чи дитяче крісло, у нас ви зможете знайти все це. В асортименті представлені товарі провідних виробників Gerbor Холдинг, BRW Україна, Sleep & Fly, Take & Go, MiroMark, Дрімка, Cokme, Світ меблів, Арбор Древ, ВНД, LuxeStudio, Evolution, Меблі Стиль, Даніо, ШИК Галичина, SrDuke, UltimaSleep та ін.

Пошук не потребує багато зусиль, каталог розроблений дуже зрозумілим та простим у використанні. Ми зробили все, щоб вам було легко та приємно купувати меблі.

Найкращі умови покупки меблів

Інтернет-магазин «Брістоль» - це ресурс, користуватись яким вам буде зручно як з комп’ютеру, так і з мобільного пристрою. Сайт адаптовано для будь-якого екрану та ОС. Це дає можливість обирати меблі в будь-який час і в будь-якому місці: дома чи в обідню перерву на роботі, в автобусі або парку. Зручність – головна тенденція сучасного світу і ми підтримуємо її.

Крім того, наші клієнти отримують:

1. Доставку у будь-яке місто України. Умови гнучкі – ми завжди готові піти назустріч клієнту та зробити все найзручнішим для нього чином.

2. Інформаційну підтримку – відповімо на кожне запитання стосовно товарів, виробників, умов роботи, оплати тощо.

3. Гарантію. На всі меблі гарантійний строк – 12 місяців, на матраци – 18 місяців.

Головною перевагою «Брістоль» є доступні ціни на меблі. Ми пропонуємо тільки якісні вироби проте ніколи не підвищуємо їх вартість. Переконайтесь особисто – у «Брістоль» на ваш чекає якісні меблі за розумною ціною.