Туреччина - країна, яка захоплює своїм історичним багатством, природою, ремеслами і багатьом іншим. Туреччину називають «країною чотирьох морів». Вона оточена Середземним, Егейським, Чорним і Мармуровим морями. Берегова лінія держави (з урахуванням набережних, що належать території країни) становить понад 8 тисяч. км і всіяна казковими пляжами і готелями. Якщо ви ще не побували в цій казковій і дивній країні, варто скористатися пропозицією компаніі «Танго Тревел», яка організує для вас тур в Туреччину автобусом. Пропозиція включає кілька видів турів:

1. Тур автобусом зі Львова «Неймовірній Стамбул».

2. Тур автобусом зі Львова «Чарівний світанок Турции: Стамбул + Каппадокія».

3. Аваітурі «Закохані в Стамбул» з вильотом зі Львова, Харкова, Києва.

Чому варто відвідати Стамбул?

Стамбул - один із самих надихаючих міст світу. І найдинамічніший. Єдиний в світі мегаполіс, розташований на стику двох континентів, який стрімко змінюється. Місто, в якому проживає понад 15 мільйонів жителів, являє собою величезний організм. Тут, ви можете побачити масу пам'яток. Вашій увазі постануть головні визначні пам'ятки міста:

  • Собор Святої Софії - це будівля, що вважається дивом архітектури першого тисячоліття нашої ери. Раніше християнський храм, а після прибудови високих мінаретів - мечеть. Будівництво почалося в 4 столітті з використанням вищих досягнень сучасного будівельного мистецтва.
  • На протилежному боці парку знаходиться чудова Блакитна мечеть, побудована за наказом султана Ахмеда I. Будівля була спроектована так, щоб затьмарити пишність Святої Софії.
  • При думці про велики ринки Стамбула в першу чергу згадується Гранд базар, який турки називають також критим ринком. Торгівля ведеться тут на площі понад 30 гектарів, а, гуляючи між магазинами, можна нарахувати 61 торгову вулицю. З роками характер цього місця не змінився.
  • Не потрібно чекати особливого свята, щоб побачити море повітряних куль, що пливуть над Каппадокіею.

Компанія «Танго Тревел» пропонує тури до Турции різної трівалості, кілька варіантів маршрутів, великий вибір єкскурсійза вигідною ціною. Не втрачайте часу, оформляйте покупку туру прямо зараз!