Щоб забезпечити якісний догляд за важко хворими, людьми після хірургічних втручань, за неходячими пацієнтами, використовуються вироби медичного призначення. Вони є необхідними засобами для забезпечення нормальної життєдіяльності таких людей. Подібні товари можна придбати в Ортомедіка також в магазині подано доступну медтехніку для професійного і побутового використання.

Професійні пристрої та вироби для осіб з обмеженими можливостями пересування допомагають організму швидше відновитися, простіше адаптуватися в соціально-побутовому середовищі. Засоби реабілітації при цьому потрібні не тільки інвалідам, а й людям після:

  • перенесених травм, аварій, катастроф;
  • захворювань, які спричинили ускладнення з частковим або повним знерухомленням тіла (інфаркт, інсульт і т.д.);
  • хірургічних операцій, як планових, так і екстрених.

В магазині обладнання та реабілітаційних засобів представлені товари для реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями наступних типів:

1. Спортивні снаряди. Спеціальні килимки, балансувальні подушки і мати використовуються в кабінетах лікувальної фізкультури. Вони допомагають розвинути або відновити рівновагу, навчитися пацієнтові краще управляти своїм руховим апаратом.

2. Засоби пересування. Мабуть, одні з найважливіших товарів для реабілітації, які необхідні інвалідам та особам з обмеженими можливостями разом з апаратами ШВЛ, карліостімуляторамі, слуховими апаратами та іншими засобами життєзабезпечення. Інвалідні коляски та милиці, палиці та ходунки дозволяють людям самостійно пересуватися по будинку, громадських місць, медустановам. Вибір коляски та аналогічного обладнання робиться, виходячи зі складності захворювання або проблеми, з якою зіткнувся пацієнт.

3. Крісла-коляски бувають активними і пасивними, з суцільнолитими і надувними колесами, повністю механічними і з електроприводами. Чим більше опцій у конструкції, тим вище і ціна.

Де можна купити медтехніку онлайн?

Якщо ви не знаєте, де замовити якісні вироби медичного призначення або де знаходиться найближчий магазин медобладнання, звертайтеся в магазин Ортомедіка. Вони також пропонують великий вибір бандажів, ортопедичні товари, домашню медтехніку. У них найдоступніші ціни та швидка доставка по Києву та Україні. Щоб уточнити наявність товару, телефонуйте, а фахівці із задоволенням нададуть вам вичерпну інформацію по продукції.

Засоби для реабілітації дітей інвалідів та дорослих, а також пацієнтів, які перенесли важкі операції, поставляються оптом і в роздріб. Всі замовлення можуть бути доставлені в будь-який частку країни.