Великий теніс немислимий без спеціального одягу. Це не тільки кросівки, а й чоловічі майки, шорти, жіночі тенісні сукні. Одяг для тенісу в нашому Інтернет магазині - тільки оригінального виробництва, виключно високої якості. В асортименті представлені як класичні тенісні колекції, так і колекції спеціально розроблені провідними дизайнерами до найбільшого турніру.

Тенісний одяг

Придбати чоловічий одяг Asics на сайті https://tennismag.com.ua/catalog/odezhda-muzhskaya-asics/ - не просто престижно. Це не просто зручні речі для любителів цього виду спорту, а й підмога для професіоналів, щоб домогтися високих результатів на змаганнях. Крім шортів, спідниць, майок та суконь, в асортименті представлені спеціальні бейсболки, пов'язки, шкарпетки та напульсники. Ви будете екіпіровані буквально з ніг до голови.

Купівля тенісного одягу в Інтернет магазині - означає придбання надсучасних речей для тенісу, сконструйованих із застосуванням новітніх технологій:

  • активного охолодження шкіри,
  • з низькою вагою,
  • що не утрудняють руху.

Компанія щорічно розробляє нові технології, йдучи в ногу з часом та дозволяє гравцям відчувати себе все більш комфортно на корті.

Як замовити тенісний одяг?

На нашому сайті https://tennismag.com.ua/ ви зможете поповнювати кошик та оплачувати товар - наприклад, своєю кредитною карткою VISA або MasterCard. При здійсненні замовлення, ви можете вказати спосіб доставки товару. Тенісний одяг може бути відправлений кур'єром, а також доставлений ​​в будь-який регіон надійними транспортними компаніями, що гарантують збереження товару в процесі транспортування. У разі замовлення поштою, товар буде доставлений у відділення зв'язку, найближчим до зазначеної вами в анкеті адреси проживання - в будь-який з регіонів.

Переваги оформлення замовлення

Ми надаємо гнучку систему знижок на всі види товарів для тенісу. Індивідуальний підхід до клієнтів робить особливо вигідним довгострокове співробітництво з нами професійних гравців та вихованців тенісних шкіл.

Спортивним тенісним школам, оптовим замовникам продукції, професійним тенісистам - індивідуальні знижки, з приводу отримання яких слід звернутися до наших менеджерів. Наш п'ятирічний досвід поставок високоякісної продукції в сфері тенісу та напрацьовані за ці роки зв'язки, дозволяють гнучко підходити до проблем формування асортименту.