Міжнародні митно-брокерські послуги

Глобалізація посилила міжнародну торгівлю - область, яка швидко розвивається і представляє основні виклики та складність у світовому ланцюзі поставок. В компанії ZAMMLER GROUP використовуємо свою митну присутність і досвід у всьому світі, щоб зменшити складність ведення митно-посередницького бізнесу щодо імпортованих та експортованих товарів, гарантуючи вам уникнення стресу. Ми є сертифікованим партнером WCO SAFE (AEO, CTPAT, PIP тощо), який діятиме від вашого імені для забезпечення відповідності послуг та прозорості на кожному кроці процесу митного оформлення. Більше детально продіяльність компанії на сайті https://www.zammler.com.ua/ru/services/brokerage/.

Брокерські послуги з митного оформлення ввезених та вивезених товарів, транзиту

Знання ZAMMLER різних митних процедур означає можливість надавати послуги митного оформлення всім клієнтам. Наші митні експерти вчасно оброблятимуть усі митні декларації щодо ввезення та вивезення товарів та зв’язуватимуться з місцевими митними органами відповідно до місцевих обмежень та узгоджених умов. Ми також обережно перемістимо ваші товари, щоб полегшити ваші міжнародні потоки на митній території.

Послуги з повернення мита

Митні експерти ZAMMLER можуть також допомогти вам у наданні основних послуг щодо відшкодування мита шляхом повного моніторингу, включаючи внутрішній контроль та запит на відшкодування (за певні мита), підготовку декларацій, аналіз, подання заяв до органів та надання допомоги у проведенні аудиту.

Компанія ZAMMLER пропонує Вам цілий комплекс митно-брокерських послуг для великих та малих підприємств, а також для приватних підприємців-фізичних осіб. А саме:

  • акредитація в митниці;

  • підготовка пакету митних документів, професійний переклад на англійську, німецьку та українську мови;

  • декларування товарів, оформлення митної декларації;

  • визначення коду UKTZED;

  • реєстрація міжнародних фітосанітарних та ветеринарних сертифікатів та сертифікатів походження товарів;

  • митне оформлення у таких режимах: імпорт, експорт, реімпорт, реекспорт, транзит, тимчасове ввезення, митний склад, переробка на митній території;

  • розрахунок митної вартості;

  • цілодобова юридична підтримка та консультації з усіх питань, що стосуються співпраці з митними службами;

  • представництво у спорах з державними митними органами.

ZAMMLER GROUP має багаторічний досвід та репутацію серед постійних партнерів. Це швидкість прийняття рішень на користь бізнесу, не відступаючи від закону. Це якісні митні послуги та цілодобова допомога - ми завжди на зв’язку.