Незабаром літо. Літо - пора яскравих барв. Що може додати літнього настрою? Це одяг з вишивкою. Сучасна мода стає демократичнішою і вільною. Якраз одяг з вишивкою і є тим, що об'єднує ці дві тенденції. Вільний покрій з витонченою вишивкою буде виокремлювати вас з-поміж інших. Дизайнери одягу та комп'ютерної вишивки заздалегідь прогнозують напрямки розвитку вишитого одягу. В поєднанні з віковими традиціями одяг надає неабиякого шарму. А тепер перейдемо до самих виробів, яких наразі представлено чимало для літнього сезону. Це сукні і сарафани, футболки і сорочки для чоловіків, класичні вишиті сорочки для жінок та чоловіків в залежності від віку.

602eb1c8ce78f.jpg

1. Футболки з оригінальною вишивкою в асортименті присутні. Футболки та блузки з коротким рукавом незамінна річ в шафі кожної жінки. Сучасні, яскраві орнаменти мають надавати впевненість та легкість. 

2. Плаття-вишиванка з довгим чи коротким рукавом на будь який вік та фігуру. Сукні всіляко дозволять почуватись жінці в спеку впевнено і стильно. 

602eb1e14cc34.jpg

3. Туніки з яскравою вишивкою. Яскраво, практично, зручно - ось неповний перелік емоцій, які отримують власниці одягу - туніки.

4. Жіночі класичні блузки (сорочки вишиванки) завжди в тренді та набирають ще більшої популярності в світі та в Україні. Класичні геометричні та природні орнаменти інтерпретовані розробниками, дизайнерами машинної вишивки в сучасний зручний одяг.  

602eb2392a84f.jpg

5. Спідниці з вишивкою сподобаються усім особам жіночої статі. Спідниці не втрачають популярності протягом багатьох років. Мода на них повернулася. то чому ж не придбати собі спідницю з вишивкою. Знадобиться як на свята, та і в будні.

6. В'язаний одяг досить зручно і стильно носити також влітку. ажурні накидки та кардигани захистять від сонця і зігріють ввечері.  В'язаний одяг різний за кроєм та стилем усім прийдеться до смаку своєю універсальністю.

602eb29508e27.jpg

Є багато причин, щоб звернутись до сайту  Крамниця вишитого одягу це і :

  • великий вибір якісного одягу за адекватною ціною, 
  • ексклюзивні моделі: багато лінійок одягу випускаються лише один раз,
  • онлайн примірочна, яка надасть змогу Вам підібрати одяг не виходячи з дому,
  • професійні менеджери-консультанти з багаторічним досвідом роботи,
  • онлайн підтримка усіма можливими засобами зв'язку,
  • вишиванки купити недорого (акції, розпродаж, знижки),
  • дитячі вишиванки, чоловічі вишиванки.

Запрошуємо вже зараз оновити гардероб собі і Вашим близьким!