Для тих, хто мріє оселитися в зеленій зоні великого міста, неподалік від пам’яток архітектури та парків з гарними краєвидами, пропонуємо розглянути проект ЖК Семицвіт Шевченка, 60, який втілює в життя компанія «Інтергал-Буд». Цей житловий комплекс складається з 15 багатоповерхових будинків, розташованих таким чином, щоб створювати закриту від зовнішнього шуму територію.

Будинки, які входять до складу ЖК Семицвіт, будуть мати сучасні різнокольорові фасади. Квартири плануються з оптимальним використанням простору, а також з підвищеним рівнем природної інсоляції. Внутрішня інфраструктура житлового масиву включає всі необхідні елементи для комфортного життя – паркінг для автомобілів та велосипедів, місця для відпочинку, майданчики для занять спортом, інтерактивних дитячих ігор.

Особливості квартир в ЖК Семицвіт

З панорамних вікон квартир ЖК відкривається гарний краєвид на зелені схили, Костел святої Ельжбети, Собор святого Юра. Для зведення новобудов використовується сучасна монолітно-каркасна технологія, що забезпечує надійність, довговічність споруд. Стіни будуються з керамічної цегли та додатково утеплюються. Серед особливостей квартир житлового комплексу Семицвіт відзначають:

  • зручне і комфортне планування;
  • наявність лоджій, балконів;
  • індивідуальне опалення для підтримки найкращого мікроклімату в холодний сезон;
  • високі стелі (2.7 м до підлоги);
  • чорновий ремонт, який дозволяє одразу після заселення розпочати створення стильного інтер’єру.

В під’їздах буде працювати консьєрж служба, що підвищує безпеку мешканців. Для зручності встановлюються швидкі і надійні ліфти, облаштовуються колясочні зони.

Навколишня інфраструктура комплексу

Навколишня інфраструктура ЖК Семицвіт, який знаходиться в Шевченківському районі Львова, є досить розвиненою. Неподалік від новобудови розташовані:

  • магазини і супермаркети;
  • школи та дитячі садочки;
  • медичні установи;
  • банківські і поштові відділення та не тільки.

Якщо необхідно дістатись до будь-якого іншого району міста, можна скористатись громадським транспортом – до найближчої зупинки ви дійдете за кілька хвилин. Поціновувачам мистецтва слід знати, що від житлового комплексу до Оперного театру всього 15 хвилин пішої прогулянки. Також поруч є паркові зони, Краківський базар, церкви.

Як купити квартиру в житловому комплексі від забудовника?

Щоб купити квартиру в ЖК Семицвіт, звертайтесь до забудовника. Ви зможете дізнатись про хід будівництва, наявність квартир, які вас цікавлять, а також про актуальні ціни на первинну нерухомість і умови придбання житла. Якщо знадобиться, менеджери нададуть консультацію відносно варіантів планування, можливості придбання квартири з розтермінуванням.