На території логістичних компаній, автомийок, деяких складів досить високий трафік машин або спецтехніки . Зрозуміло, це не означає, що ворота весь час потрібно тримати відкритими. Однак доведеться вибрати автоматичні конструкції з високою пропускною здатністю. Під цей опис цілком підходять промислові ворота. Вони відмінно справляються зі своїми задачами.

Де купити промислові ворота

Все залежить від виробника. Бажано встановлювати промислові ворота відомого бренду з відмінною репутацією. Наприклад, чимало хороших відгуків отримує продукція «Алютех». За посиланням https://alutech.ua/ua/vorota/promyshlennye/ можна замовити промислові ворота бренду. Тут же ви можете попередньо розрахувати вартість конструкцій і задати питання в чаті.

Особливості промислових воріт

Промислові ворота мають чимало переваг перед звичайними гаражними. Основні відмінності:

  • Більший ресурс. Промислові ворота оснащуються торсійними пружинами, які розраховані на 25 тисяч робочих циклів. Вони відмінно переносять інтенсивну експлуатацію і можуть прослужити до 17 років.
  • Стійкість до корозії. Ворота виготовляються з нержавіючої або оцинкованої сталі. До того ж в деяких моделях деталі покриваються спеціальним вологостійким покриттям. Можна сміливо встановлювати такі ворота навіть на автомийках.
  • Хороші показники теплоізоляції. Якщо мова йде про промислове приміщення з підвищеними вимогами до енергоефективності, встановлюються ворота з сендвіч-панеллю товщиною 45 мм. Роликові кронштейни з нержавіючої сталі забезпечують щільне примикання до прорізу. Можлива нерівність підлоги компенсується за допомогою нижнього ущільнювача.
  • Безпека. Спеціальний блокуючий пристрій попереджає падіння воріт у разі поломки пружини. Кронштейни в нижній частині виручають при обриві або ослабленні тросу, утримуючи важке полотно.
  • Різноманітність воріт і способів установки. Дозволяє підібрати оптимальне рішення для оптимізації промислового простору.

На промислових майданчиках з високим трафіком рекомендується встановлювати автоматичні ворота. Оператору не доведеться постійно виходити, щоб відкривати їх вручну. Це суттєво економить час і прискорює процес. Компанія «Алютех» використовує надійну автоматику, стійку до негативних впливів. У разі перешкоди на шляху полотно зупиняється — це забезпечує безпеку конструкції.