Трохи історії

Мікрокредити з'явилися на ринку банківських продуктів в кінці 90-х років 20 століття в рамках концепції надання доступу до позикових коштів людям, які не мають можливість звернутися до традиційного банкінгу.

На думку засновника теорії, Муххамада Юнуса, мікрокредити дозволять навіть найбіднішим верствам населення стати підприємцями та істотно поліпшити своє життя. З тих пір пройшло багато років. 2005 рік був оголошений ООН «Міжнародним роком мікрокредитування».

Після 2010 року в Україні з'явилися МФО (мікрофінансові організації), яких в даний момент налічується близько 70. Основна мета звернення за грошима в МФО для українців - забезпечення термінових витрат у випадках, коли власних коштів недостатньо: 

  • лікування та реабілітація; 

  • придбання товарів, в тому числі побутової техніки; 

  • ремонт житла або автомобіля; 

  • відпочинок; 

  • комунальні платежі. 

Швидкі позики служать, в тому числі, в якості суми регулярних платежів та погашення поточної заборгованості по кредитах і овердрафтів. Термін позики в МФО невеликий, один, рідко два місяці. Розмір кредиту, в середньому, становить 10-15 тис. Грн. Однак зустрічаються пропозиції до 50 і 100 тисяч. Термін погашення встановлюється кредитною організацією, але в основному він становить - 30 днів. 

Беремо кредит в EuroGroshi

Як зазначалось вище, багато організацій надають мікрокредити, але послуги в різних компаніях відрізняються доволі сильно. Якщо казати про лідерів даного сегменту, то безперечним авторитетом є компанія EuroGroshi.

Найголовнішою перевагою послуг EuroGroshi є той факт, що всі без виключення послуги надаються на прозорих та безпечних умовах. Люди, яка взяли кредит в даної компанії може за лічені хвилини одержати надходження замовленої суми на картку свого банку. Позики надаються майже всім верствам населення від 18ти років. Отримати бажану суму можуть люди з поганою кредитною історією або безробітні.

Як взяти позику в EuroGroshi

Механізм одержані кредиту в компанії EuroGroshi надзвичайно легкий та передбачає лише три кроки:

  1. На сайті https://www.eurogroshi.com.ua/ необхідно створите заявку, для цього знадобиться паспорт та номер податкової служби.

  2. Протягом 15 хвилин буде тривати обробка даних та перевірка веденої інформації.

  3. На вказану у заявці карту відправляється переказ з замовленою сумою.

На сайті компанії є вичерпна інформація про її діяльність, послуги та умови одержання кредиту, рекомендуємо ознайомитись за посилання вище.