Наш міграційний адвокат розповість Вам про те, як отримати дозвіл на роботу, дозволу на тимчасове чи постійне проживання (посвідка на постійне проживання в україні), а також допоможе вирішити проблему отримання громадянства України. Оскільки ситуацію в країні складно назвати завидною, навіть прості, здавалося б, процедури можуть викликати ускладнення. Не кажучи вже про отримання громадянства і виду на проживання.

У той час як у країнах Євросоюзу та Америки вже повним ходом працюю міграційні адвокати, допомагаючи мігрувати і емігрувати в свою країну – в Україні подібна практика поки що не сильно розвинена. Почасти тому, що нам рідко приходить в голову думка про те, що за допомогою у вирішенні цієї проблеми можна звернутися до професіоналів, які допоможуть Вам у вирішенні проблем з еміграцією та імміграцією будь-якої складності. Більше про це на kirdapartners.com.ua

Міграційний адвокат займається займається всіма питаннями міграції громадянина і визначення його правового статусу. Наші юристи допомагають іноземцям, иммигрирующим в Україну, і українцям, эмигрирующим за кордон.

Крім питань безпосередньо міграції, наш міграційний адвокат допоможе з міграційної картою, оформленням і продовженням візи, оформленням дозволу на працевлаштування та проживання (тимчасовий вид на проживання і громадянство). Ми нерідко маємо справу з юридичними особами. Дотримання всіх норм і правил міграційного законодавства вимагає постійного контролю та моментальної коригування.

У чому полягає допомога нашого міграційного адвоката:

грамотна і пояснююча всі тонкощі процесу консультація щодо еміграції та імміграції;

детальний і якісний аналіз документів;

допомога і правовий супровід процедур, пов'язаних з міграцією: підготовка заяв, збір документації, правильне складання документів, оскарження постанови суду і т. д.;

переклад документів з іноземних мов та нотаріальне засвідчення перекладу документів, які необхідно надавати в посольство або консульство на будь-якому іноземною мовою.