На правах реклами.

Дана продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Сучасний світ змінюється зі швидкістю звуку. Сучасне покоління шукає найрізноманітніші способи реалізувати свій потенціал і проявити індивідуальність: носить незвичайний одяг, об'єднується в нові субкультури, заводить сучасні гаджети. Навіть ритуал споживання нікотину зазнав змін – тепер на зміну класичним сигаретам прийшли вейпи і пристрої для нагрівання тютюну https://myglo.com.ua/collections/glo-devices.

Давайте дізнаємося, які способи споживання нікотину зараз розповсюджені і чим вони відрізняються.

Кальяни

Кальян – не новинка, цей густий димний метод споживання існує з початку 15 століття. Не так давно він знову став поширеним, завдяки чому у всіх великих містах з’являються нові кальянні заклади із незмінно великою кількістю відвідувачів.

Суть кальяну полягає в утворенні ароматного диму, який проходить фільтрацію через воду, молоко або інші рідини. Попри свою розповсюдженість, у більшості випадків кальян не є щоденним способом отримання нікотину.

Електронні сигарети

Електронні сигарети також відомі під назвою «вейпи», від англійського слова «вейп» – пара.

По суті це вид інгалятора, в «серці» якого знаходиться випарник, що перетворює рідину на густу пару. За схожий принцип роботи вейп також називають «електронним кальяном». Усередині пристрою знаходиться акумулятор, що подає струм на спіраль. Спіраль розжарюється, нагріває змочений у рідині гніт, який і запускає процес випаровування.

Для використання електронних сигарет необхідна регулярна купівля спеціальної рідини. Вона представлена ​​великим асортиментом різних смаків.

Пристрої для нагрівання тютюну

З усіх описаних методів – нагрівання тютюну є найновішим способом на українському ринку. Однак, це не завадило йому завоювати увагу повнолітніх споживачів. За яким принципом він працює? Візьмемо за приклад пристрій gloтм,  який вже понад два роки присутній на ринку України.

  • Температура горіння сигарети досягає приблизно 900оС. Під час цього процесу не тільки виділяється нікотин, але також утворюються токсини, що надходять до організму курця. Процес супроводжується утворенням неприємного запаху, попелу і густого їдкого диму.
  • Під час використання gloтм тютюн не горить, а нагрівається до температури 240-280оС. За такої позначки вивільняється нікотин і розкривається смак тютюну. Як результат – насичений смак, відсутність попелу, диму* і менш виражений запах**.

Для роботи gloтм не підходять звичайні сигарети, потрібні спеціальні стіки neoтм***, що містять підготовлений для нагрівання тютюн. Виробник пропонує цілу палітру смаків: від класичного тютюнового до цитрусово-ягідних та тропічних варіантів.

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.