Останній рік засвідчив, що бізнесу без онлайну не вижити. І коли всі кинулися в інтернет, стала нагальною проблема конкуренції. Чи знаєте ви, що у середньому, людина заглядає у свій смартфон до 110 разів на день? Зрозуміло, що найціннішим місцем в боротьбі за увагу клієнта, стає робочий стіл його телефону. А щоб туди потрапити, достатньо розробити мобільний додаток для свого бізнесу, і тоді ви будете завжди перед очима своїх клієнтів.

Таке рішення допоможе утримувати цільову аудиторію, підвищить ефективність роботи і, звісно, прибуток. На мобільних пристроях люди знаходять потрібну інформацію, замовляють товари, послуги. Уже сьогодні мобільні застосунки приносять власникам мільярди доларів, і світові експерти розділяють думку, що надалі ця цифра буде зростати ще більше. Навіщо ж втрачати такі можливості для розвитку власного бізнесу і відкладати розробку мобільного застосунку на непевний термін?

Користь мобільних застосунків для бізнесу

Наразі взаємодія бізнесу і споживачів інтенсивно здійснюється через інтернет. І не завжди клієнтам зручно користуватися стаціонарними комп'ютерами, ноутбуками, в той час як смартфон завжди під рукою. Можна подивитися потрібну інформацію дорогою на роботу, перебуваючи в заторах, в обідню перерву та, навіть, вдома під час відпочинку.

Особистий мобільний додаток для бізнесу відкриває нові горизонти для розвитку компанії:

  • Покращує імідж організації. Стильний і продуманий інтерфейс доведе потенційним клієнтам, що компанія відповідає сьогоднішнім викликам, орієнтована на задоволення запитів споживчого ринку.
  • Вигідно виділяє бізнес на тлі конкурентів. Дивно, але до сьогодні деякі компанії продовжують залучати цільову аудиторію рекламними листівками, інтернет-розсилкою. Але результативність цих рішень вже давно сумнівна. Споживачі шукають не тільки якісний товар, послугу або потрібну інформацію, але й зручні сучасні канали взаємодії.
  • Підвищує рівень продажів. Мобільний застосунок від початку приваблює не просто теоретично зацікавлену, а саме цільову аудиторію. Менеджери, які постійно на зв'язку, миттєво дадуть відповідь на питання, що виникають, підвищать рівень клієнтського сервісу, що буде мотивувати користувачів до оформлення замовлення.
  • Відкриває зручний та ефективний маркетинговий канал. Push-повідомлення дозволять потенційним клієнтам постійно бути в курсі діючих акцій, спеціальних пропозицій, що буде підвищувати конверсію. Вони працюють ефективніше електронних і СМС-розсилок, не вимагають збору особистих даних покупців. Мобільний застосунок дозволяє впроваджувати зручні програми лояльності, без бонусних карт, які постійно губляться або забуваються вдома.
  • Забезпечує зручність роботи. Простий інтерфейс, висока швидкість завантаження контенту, інтерактивність, можливість використання стандартних опцій смартфонів (камера, дзвінки, GPS) підвищують лояльність з боку клієнтів і бажання взаємодіяти з додатком в подальшому.

Найбільшої ефективності допоможе досягти одночасна розробка додатків для Android і для iOS. Так можна буде охопити набагато більшу цільову аудиторію. З метою економії часу та грошей можна розробити кросплатформенний проект. Але в будь-якому випадку потрібна попередня консультація фахівців.

Де замовити розробку мобільного застосунку?

Студія мобільного розробки KitApp пропонує свої послуги в Черкасах з розробки застосунків для айОС та Андроїд. В комплекс робіт над проектом входить створення UX/UI дизайну інтерфейсу, frontend- і backend-розробка, розвиток і підтримка додатків. Досвідчені фахівці впровадять ефективні рішення для розважальної, туристичної, освітньої сфери, інтернет-магазинів, комерційних компаній, служб таксі та ін.

Розробка додатків для iOS виконується на базі архітектурних патерн Swift, ObjectiveC, XCode, MVC patterns. Вони враховують всі особливості смартфонів та інших мобільних пристроїв від корпорації Apple, гарантують високу безпеку, зручність та швидкість роботи. Під час розробки застосунків для Андроїд використовується Java, Kotlin, MVC \ MVP, Android SDK. Скористайтесь послугами професіоналів, щоб отримати ефективний та стабільно працюючий мобільний застосунок, створений спеціально для вашого бізнесу.