Компактні погружні блендери Тефаль - оптимальний вибір для більшості господинь. Розглянемо, на що слід звернути увагу при покупці моделі такого типу. А вигідно придбати їх ви можете на офіційний сайт Tefal в Україні!

Потужність

Цей параметр є ключовим, тому що саме від нього будуть залежати можливості пристрою. Більш потужний блендер буде справлятися з будь-якими видами продуктів, він зможе без проблем зробити м'ясний фарш і подрібнити лід для фраппе. Середній параметр потужності - потужність 600 Вт. Цього вистачить для роботи з нетвердими продуктами. Однак сьогодні більшість блендерів Тефаль має показник потужності 1000 Вт і вище, що говорить про їх універсальності.

Матеріали

Важливо звернути увагу на те, з чого зроблена саме погружная частина блендера і його насадки. Кращим вибором стане метал. Таким приладом можна буде обробляти дуже гарячі рідини і не переживати за збереження матеріалу. Крім того, догляд за металевими деталями простіше, ніж за пластиковими: вони не фарбуються і не вбирають в себе запахи. Ще один важливий аспект - міцність. Метал міцніше пластику, і така насадка не зламається від падіння на підлогу.

Металевий блендер дозволяє працювати з гарячими продуктами

Сам корпус цілком може бути пластиковим. Більшість відповідальних виконавців використовує високоміцний харчовий пластик, який не містить шкідливих речовин. Добре, якщо місце для хвата буде прогумованим: це не дозволить блендеру випадково вислизнути з рук. З огляду на, що при готуванні руки не завжди чисті, це дуже актуально.

Швидкісні режими

Сучасний блендер може мати до 30 швидкісних режимів. Очевидно, що чим їх більше, тим точніше можна налаштувати швидкість обертання насадки для конкретного блюда. Однак це стане в нагоді, швидше за все, професійним кухарям. У побуті цілком вистачить двох швидкостей, це дозволить впоратися з більшістю повсякденних страв.

Плавне регулювання швидкості

Стаціонарний блендер Тефаль може бути оснащений ще двома корисними режимами.

На «турборежимі» включається максимально можлива швидкість обертання насадки. Такий режим можна використовувати, наприклад, в кінці подрібнення, щоб отримати максимально однорідну консистенцію.

Імпульсний режим, як випливає з назви, регулює швидкість з певними імпульсами. Обертання насадки відбувається з деякими зупинками. Це дозволяє не зіпсувати блендер при подрібнені льоду.

Насадки

Більшість блендерів Тефаль оснащена трьома насадками: основна, віночок для збивання і ніж-подрібнювач. Такого набору досить практично для будь-яких завдань: приготування тіста, супів-пюре, м'ясного фаршу. Однак бувають моделі, оснащені спеціальними насадками. Одна з найпопулярніших - для приготування пюре.