Що перше спадає на думку, коли ми чуємо «італійська кухня»? Звісно ж, піца. Важливою складовою, що створює її неперевершений смак, є правильний соус. Звісно, найбільш доступний та зручний спосіб скуштувати дійсно смачні варіації – замовити піцу у Луцьку: https://lapiec-pizza.lt.ua/.

Зазвичай соуси підбирають залежно від начинки, адже це дозволяє створити ідеальний органолептичний дует. Практика доводить: підбір соусу є справою непростою. Вже існують навіть наукові роботи на тему поєднання продуктів між собою для максимальної користі та досягнення найбільш яскравого смаку. Виробники піци пропонують вишуканий асортимент соусів на будь-які вподобання: А тим, хто вже налаштувався дегустувати, пропоную обрати улюблену страву на https://lapiec-pizza.lt.ua/. Відомо багато різноманітних варіантів соусів, що входять до складу майже кожної піци.

Наші чемпіони - це соковитий «Песто», вишуканий вершковий та класичний томатний. Рекомендуємо дізнатись трохи більше про кожен з них, щоб приготувати найкращу піцу:

  • «Песто» - класика італійської кухні. Соус «Песто» складається головним чином з оливкової олії та зелені. Він пасує до піци з морепродуктами або овочами. Частіше за все його додають вже на готову піцу, що робить її більш свіжою та соковитою. Приготувати зелений соус дуже легко навіть в домашніх умовах – потрібно лише перетерти зелень з оливковою олією, а потім додати сіль, часник та трави. Також «Песто» може стати чудовим доповненням ваших улюблених салатів або особливих канапок.

  • Вершковий соус – аристократ смаку. Є основою найбільш вишуканих страв - піци з морепродуктами, лососем або білими грибами. Також він чудово пасує до пасти. Якщо ви обрали цей соус, можна гарантувати одне – смак буде неймовірно ніжним! Але будьте пильні - він має багато варіацій, тому треба обрати саме той, що вдосконалить вашу ідеальну піцу.

  • Томатний соус – основа більшості рецептів. Зазвичай ним змащують тісто, а вже потім додають начинку. Його популярність обумовлена простою рецептурою та невибагливістю до інгредієнтів. Наприклад, не обов’язково шукати ідеальні помідори – навіть з томатної пасти можна зробити смачний соус, що зручно у зимовий період. Якщо ви приготуєте його зі стиглих томатів та свіжої зелені – це буде просто неперевершена основа для вашої піци.

Варто зазначити ще один варіант доповнень для піци, який важко назвати соусом. Проте його використовують досить часто і він також є дуже смачним в багатьох поєднаннях – це оливкова олія. Вона підходить для піци з морепродуктами, томатами, сирної і взагалі майже до будь-якої варіації.

Сьогодні існує кілька сотен (!) незвичних соусів для піци (наприклад, трюфельний мед та інші не менш цікаві). Зазвичай соуси підбирають під начинку, але може бути і навпаки. Головне – орієнтуватися не тільки на знання професіоналів, але і на власні смакові уподобання. Італійці переконані: головним інгредієнтом для будь-якої піці є гарний настрій. Все інше додається за бажанням!