Популярна італійська страва постійно розширює армію своїх прихильників. А все завдяки своєму розмаїттю, смаку та універсальності. Любителі екологічного продукту можуть замовити піцу на дровах у Львові: https://www.lapiec-pizza.com.ua/, а вегетаріанці — приготувати її самостійно чи купити популярну Маргариту на цьому ж сайті.

Вино, салати і … самотність

Antica Pizzeria — назва першої у світі, неапольської піцерії, яка почала роботу у 1738 році . Це було місце швидкого перекусу, де ароматний коржик з начинкою споживали без поєднання з іншими смаколиками. Сьогодні можна споживати виключно основну страву або обрати до неї улюблений салат: https://www.lapiec-pizza.com.ua/ .

На батьківщині круглого, солоного коржика найвдалішим «сусідом» піци вважається салат. Він з точки зору дієтологів являється найздоровішим вибором. У час пандемії, коли про вітамінний захист організму необхідно дбати щодня, овочі до піци тим більше є ідеальною парою. Та й робота з дому (коли фізичної активності стає менше) змушує надавати перевагу легким гарнірам.

Як щодо напоїв?

У кожній країні є свої традиції вживання італійської піци та підбору напоїв:

  1. В Голландії прийнято її поєднувати з соком апельсинів.

  2. Англійці разом з нею вживають пиво.

  3. Французи надають перевагу фруктовому соку з додаванням кедрових горіхів.

  4. Американці обирають мінеральну воду чи вино.

Червоне сухе смакуватиме до тих видів піци, в яких є копченості, телятина, ковбаса. Біле ідеально підійде до Маргарити, Маринара чи Кватро Формаджі, інших сирних варіантів. І не лише тому, що це поєднання білого з білим. Сир з таким вином — ідеальний тандем в дієтичному плані.

Звісно, прихильники здорового способу життя не розглядатимуть алкогольні напої в якості пари до блюда. Такі споживачі оберуть традиційний чай або улюблений сорт кави, особливо в ранкові години. До речі, солідні піцерії мають чималий асортимент напоїв до основної страви. Пропонують і послугу доставки своїх товарів — безкоштовну та оперативну. Рейтингові виробники проявляють в наш час соціальну відповідальність, доставляючи товари безконтактно. Тож замовляти у них італійські смаколики зручно, вигідно, комфортно. Особливо, коли планується вечірка, потрібно організувати перекус чи пікнік у лісі. В таких випадках в піцерії рекомендується замовляти і салати з наявного асортименту.

У них і в нас

Сьогодні більшість вказаних закладів піцу готують на тонкій тістовій основі. Пропонують як закуску або головну страву. А колись, в далекій Італії, піца була їжею бідняків. Адже це був товстий корж із запеченими залишками трапези. Через багато років піцу почали пекти з найкращого борошна, ретельно добираючи начинки і соуси. Згодом вона перейшла в категорію делікатесів для заможних людей. Вони споживали її не руками, а обов’язково з ножами та виделками.

Нині кожен гурман сам обирає зручний спосіб вживання італійської смакоти. Це європейська традиція. А світова полягає в тому, щоб споживати смачну, ситну, духмяну страву з апетитом! Смачного зичимо і вам!