Кардинальні заходи по облаштуванню комфортного спального місця необхідно приймати, коли людина щодня прокидається втомленою, ніби і не лягав відпочивати. Спершу варто купити недорого матрац нової моделі в спеціалізованому магазині Magdek.com.ua. Тут пропонують ортопедичні вироби для двоспальних, односпальних і дитячих ліжок.

Найзручніший матрац для вашого ліжка

ортопедичні матрациУ каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ магазину "Магдек" представлені різноманітні моделі різної жорсткості. Можна придбати будь-який варіант конструкції, що відповідає потребам людини :

  • жорсткий матрац з наповнювачем з кокосової стружки;
  • м'який варіант з медичного поролону або натурального латексу;
  • модель середньої жорсткості, наповнену штучним латексом, койрой і латексом, поролоном або його бюджетним аналогом - струттофайбером.

Магазин пропонує хороший вибір виробів для комфортного сну, що відповідають найвищим вимогам і будь-якому рівню доходів.

Анатомічні моделі за відносно високою вартістю дозволяють отримувати від відпочинку тільки задоволення. Такий матрац повністю виконаний з натуральних матеріалів і може оснащуватися спеціальним пружинним блоком з нержавіючої сталі.

Виробник пропонує унікальні анатомічні вироби з жорсткою стороною з кокосової стружки і зворотною м'якою поверхнею з наповненням медичним поролоном memorix. Для користувача створені найкомфортніші умови для відпочинку, оскільки такий наповнювач з ефектом перини має здатність "запам'ятовувати" форму тіла.

Як вибрати матрац для дитини

Для дитячого матраца найбільш всього важлива міра жорсткості, особливо якщо покупець підбирає виріб для новонародженого. Перші місяці свого життя малюк дуже багато часу проводить в ліжечку. Від якості поверхні, на якій він лежить годинами, залежить стан його хребта і правильний розвиток суглобів в підлітковому і дорослому віці.

Медичні фахівці рекомендують вибирати ортопедичний матрац з кокосовим наповнювачем і безпружинною конструкцією в якості оптимального варіанту для швидко зростаючої дитини. Такий виріб гіпоалергенний, відрізняється вираженим ортопедичним ефектом завдяки підвищеній жорсткості. Для забезпечення нормального розвитку дитячого хребта ці властивості дуже важливі.

Наповнювачі для дитячих матраців робляться з кокосової шкірки, латексу і пенополиуретана. Кокосові моделі мають вищу міру жорсткості, а на другому місці після них стоять матраци з пенополиуретаном.

Усі пропоновані інтернет-магазином "Магдек" ортопедичні вироби отримують дворічну гарантію виробника і успішно експлуатуються впродовж десятиліття. Моделі, що не відносяться до групи ортопедичних матраців, надійно прослужать впродовж 5 і більше років.

Рекомендуємо уважно і терпляче підійти до вибору матраца. Нашим консультантам можна ставити будь-які питання і отримати максимально корисну інформацію про властивості представлених в каталозі виробів.