Під підшипниками розуміють спеціальні пристрої невеликих розмірів, які широко застосовуються в промисловості, інструментах і машинах різного типу та сферах. Їх завдання полягає в тому, щоб максимально знизити рівень тертя і розподілити навантаження по елементах деталей. Один з найпопулярніших видів підшипників (а їх досить багато) є фланцеві підшипники серії UCF. За рахунок того, що вони відмінно проявляють себе при високому навантаженні і підвищеній швидкості, їх також рекомендують в сфері машинобудування і сільськогосподарської техніки.

 Підшипники даного типу отримали свою назву завдяки наявності кільця або ж так званого «фланця», використовуваного з метою кріплення вузла до механізму. Традиційно, фланцеві підшипники розробляють у круглій формі. Проте, деякі деталі можуть також мати прямокутну, ромбоподібну або трикутну форми, в залежності від виробничих потреб. Якщо мова йде про фланцеві підшипники великого розміру, то в їх складі вже будуть присутні кріпильні отвори, в той час, як підшипники маленького розміру можуть кріпитися за допомогою проміжних деталей.

Підшипникові вузли UCF представляють собою поєднання двох основних елементів. Перший з них є сам підшипник з маркуванням UC, другий же є вузловим фланцевим корпусом, що має відповідне маркування - F. Корпус оснащується фланцевим кріпленням, яке призначається для надійного утримання фланця підшипника, розташованого на зовнішньому кільці. Саме завдяки наявності фланця в конструкції монтаж підшипника UCF здійснюється в найкоротші терміни, без необхідності використання спеціалізованого обладнання. А метод фіксації підшипника в корпусі вважається одним з найбільш точних, з гарантією розташування підшипникового вузла строго перпендикулярно площині.

Вибираючи фланцеві підшипники на сайті інтернет-магазину «Термополіс», ми рекомендуємо звертати увагу на матеріал їх виготовлення. Такі підшипники найчастіше виготовляються зі сталі або чавуну, але, в залежності від потреб замовника, можливе використання інших матеріалів.

Для того, щоб замовити товар, Вам варто спробувати зворотній телефонний дзвінок або ж надіслати лист на нашу електронну адресу. Більш детальну інформацію про параметри фланцевих підшипників Ви зможете дізнатися у наших менеджерів.

Купуючи підшипники на сайті інтернет-магазину «Термополіс», Ви гарантовано отримаєте товар найвищої якості за найкращою ціною.