Перелік слотів у ігровому залі казино досить вражаючий. Можна довго вибирати найкращий варіант для гри, але один автомат точно сподобається будь-якому гравцю.

Що таке «Шалена мавпа»

Гра Crazy monkey або та сама «Шалена мавпа» - це відомий та вражаючий слот, який подарувала своїм прихильникам компанія «Ігрософт». Головною героїнею цього слоту стало пустотливе мавпеня, з яким дуже цікаво спілкуватися.

Не слід захоплюватися примарними перспективами, які обіцяє грайлива тваринка, адже мавпи дуже хитрі і люблять гратися. Щоб отримати приз, слід впевнено рухатися до перемоги, не зважаючи на вибрики шаленої пустунки з джунглів. У слоті традиційно присутні 5 барабанів, на яких розташовані картинки, що підкреслюють тематичне спрямування апарату. Серед тропічних джунглів гравці зможуть зустрітися не тільки з мавпами, а й зміями, метеликами, ананасами, левами, бананами. Ігрові символи збираються в комбінації, кожна з яких оплачується відповідно до наявної таблиці виплат. Активних ліній усього дев’ять, але кожен гравець має можливість встановити свої правила і вибрати оптимальну кількість ліній.

Особливі символи гри

Wild-символом є картинка із зображенням магічного тотема. Він замінює будь-яке базове зображення і дозволяє в найкоротші терміни отримувати виграшні ланцюжки. Якщо гравцю пощастить, то випадає три символи з зображенням мавпи. Такий збіг активує бонусну гру, яка випадає на всіх барабанах.

Слот «Шалена мавпочка» - це дуже позитивний ігровий автомат, який дарує можливість отримати досить пристойну суму. Незалежно від досвіду, гравці мають однакові шанси на успіх. Найголовніші переваги гри в тому, що вона дозволяє поринути у захопливу атмосферу ризику та азарту, відволіктися від повсякденних проблем та відпочити.