Тракторні шини мають вирішальне значення, коли мова йде про ефективне використання сільськогосподарської техніки. Завдяки правильному вибору шин, які адаптовані до умов навколишнього середовища і самого трактора, його потужність передається на землю з потрібною сілой. Трактори і інші транспортні засоби, оснащені відповідними шинами, забезпечать не тільки ефективність роботи, а й відповідний рівень безпеки при її виконанні. Ви зацікавлені в покупці? Рекомендуємо скористатися пропозицією компанії «Юпітер 9 Агросервіс», де можна купити шини для тракторів відомих брендів: Cultor, Mitas, TRELLEBORG з пошуком по заданих параметрах.

Види і переваги шин:

  • Радіальні шини мають більш тверду верхню поверхню, а бічні сторони м'якші. Крім того, знижується опір коченню і, в той же час, значно поліпшуються характеристики при досягненні трактора високих швидкостей. Поверхня, що прилягає до землі, виявляється більш плоскою і в той же час набагато більше, ніж у інших шин. Вони дозволяють знизити витрату палива на 3-12%.
  • Діагональні шини забезпечують відмінну стійкість і високу довговічність. Вони також не мають занадто великого тиску на грунт, тому можуть плавно пересуватися по будь-якій місцевості, збільшуючи тягу трактора за рахунок низького тиску в шинах.

При виборі шин необхідно враховувати кілька факторів:

  • Вибираючи шини для сільгосптехніки, слід вибирати надійних виробників.
  • На шинах є маркування, що визначає передбачуване використання. Легкість адаптації до подолання умов і такі параметри як: ширину та посадковий діаметр шин під модель трактора. Їх вибір залежить від типу і способу використання, а також від поверхні, на якій вони будуть використовуватися.

Компанія «Юпітер 9 Агросервіс» є офіційнім дилером сільськогосподарської техніки провідних виробників. Пропонує великий вибір найменувань з описом технічних характеристик, що полегшує вибір. Тільки тут можна купити шини за вигідною ціною з доставкою по країні. Ознайомтеся з каталогом і оформляйте покупку прямо зараз!