Життєвий шлях Мирослава Васильовича Продана почався в жовтні 1979 року. Майбутній експерт з митної та податкової політики народився в селі Вінницької області Кукавка, населення якого трохи перевищує 1000 чоловік. Сьогодні Мирослав Продан відомий як Радник податкового та митного справи першого рангу, а також колишній в.о. Голови Державної фіскальної служби України.

Хороша освіта — одна з причин, по якій Продану вдалося побудувати успішну кар'єру. Він закінчив 3 університету: спочатку отримавши кваліфікацію менеджера митної справи. У 2006 році він отримав другу вищу освіту за спеціальністю "економіка підприємств". У 2013 році Продан став магістром державного управління.

Кар'єра і робочі успіхи

Свою першу роботу Продан отримав у 2002 році в комерційних структурах. У 2005 році почалася його кар'єра в податкових органах, яка незабаром привела і до керівних посад. Поступово він став працювати не тільки в рідній Вінницькій, але і в Черкаській області, а також в Міжрегіональному управлінні ДФСУ. У 2016 році Продан почав виконувати обов'язки виконуючого обов'язки Заступника Голови служби, а у 2017 його успіхи дозволили перейти на посаду в.о. безпосередньо Глави ДФСУ.

До того як у 2018 році Продан закінчив свою роботу в службі, він встиг досягти значних результатів разом зі своєю командою. Зокрема він:

  • повністю автоматизував ряд процесів, зробивши правила адміністрування податку максимально прозорими;

  • перевів послуги для ФО-платників в онлайн, включаючи довідки і перевірки;

  • спростив службу митниці за допомогою впровадження "Єдиного вікна";

  • дозволив підприємцям відмовитися від традиційних РРО на користь сучасних гаджетів;

  • закупив через Prozzoro скануючі системи для контролю вантажів і запобігання контрабанді;

  • очолював ряд міжнародних делегацій, підписуючи меморандуми про антикорупційне співробітництво.

Боротьба з контрабандою стала одним з головних пріоритетів ДФСУ. Зокрема, команда Продана перекрила наймасштабнішу схему обкрадання бюджетів і змогла скоротити вивіз лісу-кругляка з України.